Економіка повинна зростати темпами до 10% на рік, - Гриценко

22.02.2019, 13:49 Просмотров: 433

 

21 лютого кандидат у президенти Анатолій Гриценко та Федерація роботодавців України підписали Меморандум про співпрацю.

ФРУ об'єднує майже 100 галузевих і територіальних організацій роботодавців, представляє інтереси близько 8500 підприємств, які у сукупності генерують 70% ВВП України і дають роботу понад 5 млн. людей.


«Просування економічних інтересів – один із напрямків моєї програми. Високі зарплати та пенсії не під вибори, а стабільно. Додана вартість повинна бути тут, робочі місця, гідна зарплата, освіта», - зазначив Анатолій Гриценко.


Кроки, прописані у Меморандумі, засновані на програмі прискореного економічного розвитку, написаної реальним бізнесом і викладеної у Маніфесті роботодавців України.


Серед кроків, закладених у Меморандумі, - збільшення частки переробної промисловості у ВВП до 25% та експорту до 10% у найближчі роки; використання інвестиційних ресурсів для розвитку національної економіки шляхом підтримки вітчизняних виробників; запровадження інвестиційних стимулів, які забезпечать приріст внутрішніх інвестицій до 15% щорічно до 2025 р; реалізація ефективної антимонопольної політики для встановлення конкурентних правил роботи на ринках природних монополій.


 

«Нинішня економічна модель веде у прірву. Корупцію ніхто не чіпає, монополістів не чіпають, рівних можливостей немає, населення старіє. Рівень боргу збільшується. Загроза постійного дефолту постійно висить, а по факту він давно є. Економічний зріст має бути до 10%», - запевнив Гриценко.


Нагадаємо, восени Анатолій Гриценко підписав Меморандум з Українською радою бізнесу.

Автор: політична реклама
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх