"Народний фронт" починає збір підписів за внесення змін до Конституції

10.07.2018, 12:02 Переглядів: 1 796

Фракція "Народний фронт" ініціювала збір 150 підписів народних депутатів України для внесення змін в Конституцію. Про це з трибуни парламенту заявив керівник фракції Максим Бурбак.


 

"Члени нашої фракції вже підписались у цих підписних листах. Ми закликаємо усіх народних депутатів - долучайтеся до цієї ініціативи і починаємо публічне прозоре обговорення змін до Конституції",  - звернувся він до парламентарів.


Максим Бурбак нагадав, що "Народний фронт" уже третій рік поспіль закликає розпочати публічне обговорення змін до Конституції."Ми говоримо не про незначні зміни, а про цілісний документ, який відповідатиме сучасним викликам, що постали перед нашою державою. Насамперед, йдеться про виконання  волі  українського  народу - закріплення в Конституції мети членства в НАТО і Євросоюзі",
- наголосив керівник фракції.


"Окрім того лідер "Народного фронту" Арсеній Яценюк, як ініціатор цих змін, виступив з пропозицією конституційних новацій, які дозволять нарешті чітко розподілити повноваження центральних органів влади та підвищити ефективність державного управління в Україні", - підкреслив Максим Бурбак.


Він закликав  народних депутатів долучитись до дискусії навколо змін до Конституції.


"Звертаюся до всіх демократичних сил у парламенті: долучайтеся до конкретної дискусії щодо конституційних змін! Ми виступаємо за прозорий процес обговорення. "Народний фронт" пропонує не лише внести в Конституцію євроатлантичну ясність, а й запровадити реальну  систему стримувань і противаг у владі",
- резюмував керівник фракції.Автор: на правах реклами
Теги:
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.
  • Kiaparts
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:


Свіжий випуск

№ 47 від 24 листопада 2022

Читати номер
Попередні випуски
Вверх