Ляшко вимагає розірвати мільярдний контракт на казахські тепловози

13.03.2018, 10:38 Переглядів: 2 466

Олег Ляшко під час брифінгу після засідання Погоджувальної ради викрив чергову оборудку влади із закупівлями. Лідер РПЛ розповів, що уряд витратив більше мільярда доларів з бюджету на купівлю американських тепловозів, хоча насправді їх виготовляють у Казахстані.


Політик обурений тим, що влада позбавляє українців роботи і віддає замовлення іноземцям, а водночас просить кредити. 


- «Укргазбанк» і «Укрексімбанк», перерахували більше мільярда доларів за американські тепловози. Найбільше обурює те, що ці тепловози виготовляють і збирають у Казахстані. Можливо влада не знає, що українці своїми руками збирають тут тепловози, то я їм розкажу. Один завод знаходиться у Дніпрі і працює у кооперації із «Siemens», другий - у Запоріжжі збирає вагони разом із «Skoda», ще один на Полтавщині – Крюківський вагонобудівний завод. За мільярд доларів, які влада вивела з країни через фальшиві контракти, можна було завантажити наші підприємства. Але влада позбавила українців роботи!, - наголосив народний депутат. 


Ляшко звернувся до антикорупційних органів із вимогою перевірити умови контракту на поставку тепловозів. Політик переконаний, влада бреше про те, що Україна не може прожити без кредитів.


«Ми просимо у МВФ кредит в 1 мільярд, а в той же час віддаємо валюту за казахські тепловози. Тому коли влада розказує нам про те, що ми приречені на кредити і повинні погодитись на умови продажу сировини і підвищення тарифів на 80%, це брехня! Ця історія із тепловозами показує, що у нас є гроші на життя, якщо влада припинить займатись корупцією і вкладатиме кошти у робочі місця для українців. За мільярд доларів можна було три заводи побудувати і забезпечити роботою 50 тисяч людей. У нас два мільйони людей на заробітках по закордонах, а влада роздає гроші незрозуміло кому», - підкреслив лідер РПЛ.


Народний депутат переконаний, що законопроект його команди «Купуй українське, плати українцям» забезпечить українські підприємства державними замовленнями.


«Політика влади позбавляє українців роботи і перспективи. Ми хочемо це змінити. Саме тому ми добиваємось ухвалення нашого законопроекту «Купуй українське, плати українцям!», щоб мільярди доларів ішли на будівництво українських тепловозів, а не казахських.


Влада блокує прийняття цього законопроекту, бо він нібито породжує корупцію. Законопроект, який зобов’язує платити податки в український бюджет, корупційний, а їхні угоди на мільярди доларів не корупційні! Ми не дамо владі проводити такі оборудки», - підсумував Ляшко.

Автор: на правах реклами
Теги:
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Читайте також:
  • Kiaparts
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:


Свіжий випуск

№ 38 від 22 вересня 2022

Читати номер
Попередні випуски
Вверх