Під крики «ганьба» заказник «Білецьківські плавні» залишили за громадою

24.03.2017, 16:30 Переглядів: 3 159

Під крики «ганьба» заказник «Білецьківські плавні» залишили за громадою

Депутати не прийняли зміни до програми охорони довкілля в Кременчуцькому районі на період 2016-2020 роки («Довкілля-2020»)

Після довгого обговорення екологічної програми Кременчуцького району депутати Кременчуцької райради виключили пункти, які б дозволили створення пляжів на території ландшафтного заказника загальнодержавного значення «Білецьківські плавні», який є частиною регіонального ландшафтного парку «Кременчуцькі плавні» та встановлення меж ботанічної пам’ятки «Широка балка». 

 

Керівник відділу агропромислового розвитку Олександр Коваль під час докладу зазначив, що у програмі, яка виносилася на голосування, включені пункти зонування парку та створення пляжу на території «Кременчуцьких плавнів».

 

Під крики «ганьба» заказник «Білецьківські плавні» залишили за громадою

 

Депутат Олександр Карпенко розповів, що у 90-х роках заказник передали територіальній громаді. За його словами, при умові передачі землі під керівництво Кременчуцької райради та Полтавської обласної ради розпочнеться «дерибан землі».

 

Також депутати проголосували за звернення до Полтавської обласної ради щодо збереження території ландшафтного парку «Кременчуцькі плавні» та заказника «Білецьківські плавні».

Теги: плавні
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Інформація

Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Будь-ласка, ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
Читайте також:
  • Kiaparts
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:


Свіжий випуск

№ 47 від 24 листопада 2022

Читати номер
Попередні випуски
Вверх