За ніч мер Кременчука змінив ставлення до блокади ОРДЛО

3.03.2017, 13:30 Просмотров: 3 906 Комментариев: 5

За ніч мер Кременчука змінив ставлення до блокади ОРДЛО

Але з рішенням сесії усе ж вирішив почекати до 4 квітня

2 березня сесія міської ради не ухвалила рішення про підтримку блокади торгівлі з окупантами, яке підготувала депутат Ганна Павленко («Самопоміч»). Мер порадив автору проекту рішення підготувати його та винести на розгляд сесії 4 квітня.

 

 

Наразі відомо, що після сесії були консультації з активістами, біцями АТО — вони пропонували провести позачергову сесію. Сьогодні. 3 березня мер повідомив журналістам, що позачергової сесії не буде, а проект рішення про підтримку блокади торгівля з окупантами таки розглянуть 4 квітня.

 

- Але проект має бути підготовлений належним чином, розглянутий на депутатських комісіях і винесений на сесію. Тому що принципово на 90% ми згодні з тим, що вчора говорилося. Ми проти незаконної торгівлі. Ми проти того, щоб спонсорувати тероризм. Але формулювання деякі, які там були, на жаль, приховували деяку іншу суть.

 

А тепер подивимося, як коментував проект рішення 2 березня, безпосередньо на сесії. Мер фактично висловився проти підтримки блокади:

 

- Ну, чесно, я не знаю, як Ганна Михайлівна бачить це питання, почати блокаду, заблокувати дві залізничні гілки у розпал опалювального сезону, коли наші станції фактично не мають достатнього запасу вугілля і не мають можливості генерувати достатньо енергії, коли металургійні підприємства на нашій території можуть зупинитися, коли у них не буде енергії і вугілля, коли десятки і сотні тисяч людей, які працюють на цих підприємствах, залишаться без роботи і зарплати, я вже не кажу про ті підприємства, які працюють на тій території... ми хочемо зараз такими рішеннями позбавити тих людей надії на повернення в Україну!

Теги:

Комментарии: 5

434
3 марта 2017 13:36

наступный срок мэром вин зможе буты тилькы в турбаях.давай до свидания!


+5
1 540
3 марта 2017 14:23

Цитата: suchka
наступный срок мэром вин зможе буты тилькы в турбаях.давай до свидания!

покрасят все лавочки - и снова выберут.

Скриньте


+19
160
3 марта 2017 15:10

мэр ***


+3
379
3 марта 2017 17:47

Телеграф передайте "недоношенному"-що його хибну фізіономію спасе тількі ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ З ЦЬОГО ПИТАННЯ!І нехай вибачиться перед АТОвцями за те що пресував їх вчора весь день.мозахіст недоробляний!


+1
1 309
3 марта 2017 18:06

Малецкий

Ми проти того, щоб спонсорувати тероризм. Але формулювання деякі, які там були, на жаль, приховували деяку іншу суть.

Та я... Та мы... Хватит мычать и выкручиваться.

Яку таку іншу суть??? Опозорился на весь город, сторонник финансирования боевиков...

 

 


+1
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх