Наш земляк Дмитро Золотухін призначений заступником міністра інформаційної політики

22.02.2017, 08:30 Просмотров: 1 671

Наш земляк Дмитро Золотухін призначений заступником міністра інформаційної  політики

Дмитро відомий громадською діяльністю та просуванням технологій збору даних у відкритих джерелах в інтернеті

Кабінет Міністрів України під час свого засідання 21 лютого ухвалив рішення призначити Дмитра Золотухіна заступником Міністра інформаційної політики України. Про це повідомляє інтернет-портал Міністерства інформаційної політики. А новопризначеного заступника міністра вітають числені друзі та поціновувачі його роботи у Фейсбук. Він написав у відповідь, що основним пріоритетом у його роботі буде забезпечення інформаційної безпеки. 

 

Дмитро Золотухін був секретарем Експертної ради при Міністерстві інформаційної політики України, безпосередньо займався розробкою Доктрини інформаційної безпеки, яка була схвалена на засіданні Кабінету Міністрів України 28 жовтня 2015 року та в подальшому схвалена на засіданні РНБОУ 29 грудня 2016 року, працював у громадському секторі, розвиваючи напрям медіа-грамотності та роботи з відкритими джерелами інформації, має досвід роботи в органах національної безпеки.

 

Зокрема, відомий його проект OSINT Academy для журналістів, блогерів, громадських активістів, представників прес-служб і всіх, хто створює і поширює контент з важливих для українського суспільства питань.

 

 

Дмитро Золотухін - наш земляк, деякий час працював у Кременчуці, потім приїздив навчати медіа-грамотності журналістів та громадських активістів на запрошення ГО "Європейський клуб". Вітаємо земляка та бажаємо успіхів у роботі!

Автор: Татьяна Донченко Источник фото: http://mip.gov.ua
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Открытый доступ:

Закон «О доступе к публичной информации» обязывает власть публиковать финансовую отчетность, информацию о закупках, о свободных земельных участках, аренде коммунальных помещений, о принятых решениях, проектах. Это дает возможность кременчужанам контролировать власть, использование ею бюджетных средств — наших с вами денег, уплаченных в виде налогов.

Вопреки закону, часть информации остается закрытой или публикуется на сайте Кременчугского горсовета с нарушением сроков. Мы хотим добиться, чтобы власть неукоснительно соблюдала закон. И будем рассказывать о том, что от нас пытаются спрятать.

Кампанию «Открытый доступ» журналисты реализуют при поддержке МИД Чехии в рамках программы Transition, неправительственной организации NESEHNUTI и ОО «Европейский клуб».

Координатор проекта в «Кременчугском Телеграфе»:
Татьяна Донченко, 066-299-09-53
e-mail: t.donchenko88@gmail.com

Читайте также:Вверх