Україна понад усе чи Порошенко понад усе?

30.09.2014, 17:45 Просмотров: 3 264 Комментариев: 10

Україна понад усе чи Порошенко понад усе?
Андрій Садовий вважає іменні блоки неправильними

Перед виборами до Верховної Ради в Україні створили партію імені Президента Петра Порошенка. Вона так і називається – «Блок Петра Порошенка» («БПП»). 27 серпня 2014 року «БПП» утворили зі старої української партії «Солідарність». «Солідарність» почала своє існування 28 лютого 2001 року.

– 15 листопада 2001 року її очолив Петро Порошенко.

 

– У 2002 році «Солідарність» брала участь у парламентських виборах – і це останні вибори в Україні, де вона засвітилася.

 

– 30 грудня 2013 року «Солідарність» видалили з державного реєстру як партію, яка протягом 10 років не висувала кандидатів на парламентські та президентські вибори. Це була фактична ліквідація партії – раніше (16 жовтня 2013р.) анулювали її реєстраційне свідоцтво.

 

Тобто фактично весь цей час стара «Солідарність» Петра Порошенка не вела політичної діяльності. Тим не менше, з нею відбуваються дивні речі. Бо навесні 2014 року, незважаючи на фактичну ліквідацію «Солідарності» у 2013 році, вона стала посідати перші місця за результатами певних соціологічних опитувань. Наразі, перед виборами, їй соціологи знову дають перше місце у рейтингах популярності. ЇЇ називають лідером парламентської гонки.

 

Сьогодні «Блок Петра Порошенка» очолює Юрій Луценко (радник Президента Порошенка). Сам Президент став почесним головою партії імені себе.

Ставлення до створення партії імені Президента в суспільстві неоднозначне. Президент поки не втратив свої позиції, тож народ і соціологи схвально реагують на його партію. Журналісти теж мовчать – до речі, двох чи не найсильніших українських журналістів – Сергія Лещенка та Мустафу Найєма – теж запросили до «Блоку Петра Порошенка», вони балотуватимуться за його списками.

 

А ось мер Львова Андрій Садовий у прямому ефірі зазначив, що, на його думку, «створювати іменні блоки неправильно». В програмі «Право на владу» (ТК «1+1») пана Садового запитали, чи вів Президент або керівництво «Блоку Петра Порошенка» з ним переговори про спільний похід на вибори. Андрій Садовий відповів, що такі переговори були, але він вважає, що «робити іменні блоки – це неправильно. Це – політтехнологічні штучки для того, щоб використати рейтинг. Уявіть собі в Америці блок імені президента Обами...».

 

Варто зазначити, що не лише в Америці наразі немає іменних партій президентів. Не було їх раніше і в Україні. Хоча пропрезидентські партії були у кожного з президентів. Так, з Леонідом Кучмою пов’язували партію «За єдину Україну», яку дотепники назвали «За ЄДУ». З Віктором Ющенком назавжди зв’язали «Нашу Україну». Втім, у назвах цих партій застосовувалося слово «Україна», а не прізвище президента.

Комментарии: 10

0
30 сентября 2014 19:06

Іменні партії та блоки в Україні- це данина політичній доцільності в квазіпартійній системі, першими з`явились тільки два іменних блоки на виборах ВР 2002 р.:"Блок Віктора Ющенка "Наша Україна" та "Виборчий блок Юлії Тимошенко", а "За ЄДУ" - це була не партія , а блок, який після обрання в парламент розділився на 7 фракцій.
В 2006 на виборах за пропорційною системою із закритими списками "Наша Україна" йшла без прізвища свого почесного голови (хоча були невдалі спроби його брата Петра проштовхнуть назву ЗУЗЮ(За Україну За Ющенка), мабуть абревіатура смішна дуже засмутила. Тоді в 2006 інших іменних блоків було вже 7: Блок Наталії Вітренко "Народна опозиція";"Блок Лазаренка;;"Народний блок Литвина";;"Блок Бориса Олійника та Михайла Сироти; "Виборчий блок "Євген Марчук - "Єдність"; "Український Народний Блок Костенка і Плюща","БЮТ"(тільки він один і здолав прохідний бар`єр)
До того ж, тоді була й ще одна іменна партія:
Політична партія України "Партія політики ПУТІНА", хоча вона й набрала лише 0,12%,проте була 27 з 45 учасників перегонів!!!

0
0
30 сентября 2014 19:18

Лариса, что-то вы устарелую информацию подаете. Интерестно, почему так?

и еще: на вкус и цвет - товарища нет

0
0
30 сентября 2014 19:48

Цитата: Oleksandr Urin
Іменні партії та блоки в Україні- це перегонів!!!

Да мы и сами с усами.
Если начали *** значит готовятся к выборам в сл году.
Сейчас и без вас хватает секторов майданов виче и прочих политтехнологий. /переход на личности/ .

0
165
30 сентября 2014 21:10

Меня больше волнуют кандидаты от блока Порошенко.
Особенно у нас в Кременчуге. А в частности Господин Перепел. Который не имеет ни малейшего отношения к нашему городу. Я боюсь, что если этот человек придет к власти, то окончательно погубит ее. Я просто напрочь отказываюсь верить в разумность и лояльность действий человека, который считает, что люди с зп до 2 тысяч гривен "***". А люди, которые /ненормативная лексика/ солярку пахнут что-ли?

0
3 374
30 сентября 2014 22:06

Степан:
Сегодня, 21:10
>>А люди, которые /ненормативная лексика/ солярку пахнут что-ли?
Куртка шофёра
Пахнет бензином.
Блуза рабочего -
Маслом машинным.

Кстати, кто нибудь из предоставленных людей на пост мэра обещал построить мост? А то как то тогда не в традициях Кременчуга будет. Вот кто будет обещать, тот и будет мэром. От традиций нельзя отходить.

0
1 340
1 октября 2014 01:43

Цитата: Solenoid

Кстати, кто нибудь из предоставленных людей на пост мэра обещал построить мост? А то как то тогда не в традициях Кременчуга будет. Вот кто будет обещать, тот и будет мэром. От традиций нельзя отходить.


Построить мост - это обещания уровня президента:) кандидаты в нардепы и мэры не замахиваются на такое...

0
0
1 октября 2014 08:23

А. Урин как всегда молодец, разложил всё по полочкам. Очень рад что у него учился. Сильный политик. А статья явно слабовата и однобока.

0
0
1 октября 2014 10:30

Цитата: Степан
Меня больше волнуют кандидаты от блока Порошенко.
Особенно у нас в Кременчуге. А в частности Господин Перепел. Который не имеет ни малейшего отношения к нашему городу. Я боюсь, что если этот человек придет к власти, то окончательно погубит ее. Я просто напрочь отказываюсь верить в разумность и лояльность действий человека, который считает, что люди с зп до 2 тысяч гривен "***". А люди, которые /ненормативная лексика/ солярку пахнут что-ли?


вместо того чтоб пи....ь, покажи доказательства что солярку воровали, кроме тех что ты в заказных статьях прочитал. на таких как ты и газеты которые распростроняют чушь нужно в суд подавать. хотя нет, тебя же просто зомбировали, как большую половину россиян.
а это - неизлечимо.

0
2 088
1 октября 2014 10:53

Прежде чем осуждать кого-то возьми его обувь и пройди его путь, попробуй его слезы, почувствуй его боли. Наткнись на каждый камень, о который он споткнулся. И только после этого говори, что ты знаешь- как правильно жить

0
0
1 октября 2014 11:04

Блок Порошенко ждет та же участь, что постигла Нашу Украину, За ЕдУ и другие проправительственные политические силы, созданные под президента. В этом сомнений нет. Вопрос в том - когда его рейтинг упадет ниже плинтуса? К следующим выборам? Согласен, но когда они пройдут? Не думаю, что через 5 лет. Скорее всего, намного раньше

0
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Читайте также:

  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх