Covid-19 в Україні/Кременчуці
Дані МОЗ України. Оновлення: 02.07.2020 08:50
Підтверджені:
Україна45887
Кременчук119
Хворі:
Україна24649
Кременчук7
Одужало:
Україна20053
Кременчук108
Померло:
Україна1185
Кременчук4

БЛОГ: Справедливості в Україні немає і відповідальність за це має нести існуюча влада

21.02.2014, 10:21 Переглядів: 2 065 Коментарів: 8

БЛОГ: Справедливості в Україні немає і відповідальність за це має нести існуюча влада

Юрій Шаповалов, народний депутат від Кременчука

Після початку війни влади проти свого народу я не збираюсь бути причетним до такої влади. Я категорично засуджую будь-яке насилля і кровопролиття, вважаю всі силові кроки, спрямовані на розгін Майдану неправильними.

 

Після виконання закону «Про амністію» влада мала вивести силовиків за межі столиці. Натомість, їх стало в десятки разів більше, до них приєднались відверті озброєні бандити, які разом здійснили нічим невиправдані напади.

 

Я, Юрій Шаповалов, народний депутат від Кременчука інформую кременчуцьку громаду, яка мене обрала, і народ України про свій вихід з фракції Партії регіонів.

 

Після обрання я прийняв рішення увійти до фракції Партії регіонів лише через одну обставину. Мені було прямо обіцяно, що наш Кременчук отримає можливості для розвитку. Ці обіцянки давались мені в умовах фінансового зашморгу, який душив моє місто. Багатомільйонні вилучення з міського до державного бюджету на незрозумілих підставах висмоктували всю кров місцевого самоврядування в Кременчуці, змушували його їздити із протягнутою рукою в область і столицю. І це при тому, що Кременчук є містом-донором, унікальним промисловим містом, що забезпечує понад 70% бюджету Полтавської області.

 

Я визнаю, що глибоко помилявся, коли повірив цим обіцянкам. Вилучення не були відмінені. Лише через рік моєї боротьби нова цифра цих незрозумілих вилучень стала вдвічі меншою, але все одно такою, що не підлягає виконанню. Більшість моїх депутатських звернень щодо грубого порушення законодавства відносно прав і свобод громадян чиновниками не знаходила своєї належної підтримки з боку уповноважених органів влади.

 

Українські чиновники перетворились на касту недоторканих персон, яким дозволено порушувати будь-які закони. Народний депутат від фракції Партії регіонів не міг вибороти справедливих покарань для чиновників! То що вже казати про громадянина без депутатського статусу?

 

Справедливості в Україні немає і відповідальність за це має нести існуюча влада.

 

Саме тому з перших днів я завжди підтримував Євромайдан і його активістів та інформував про це кременчужан у своїх друкованих звітах в місті. Я допомагав, як міг і чим міг.

 

Я бачив щирість намірів кожного мітингувальника і поділяю цінності, які вони виборюють для всіх нас.

Я щиро вважаю – кожен загиблий мітингувальник є справжнім героєм України, незалежно від того, чи вважає влада когось терористом, чи ні.

 

Сумую за загиблими.

Вірю в перемогу справедливості в Україні.

Слава Україні!

 

БЛОГ: Справедливості в Україні немає і відповідальність за це має нести існуюча влада

Автор: Dolli
Теги: Шаповалов
компанія «Інтера Люкс»

Коментарі: 8

1 483
21 февраля 2014 10:26

" НЕ ВЕРЮ !!! "
Станиславский К.С.

0 0
0
21 февраля 2014 10:59

Chameleon !!!!

[стал депутатом - плохой, вошёл во фракцию - плохой, вышел из фракции - плохой. Т.е. плохой по определению?]

0 0
0
21 февраля 2014 11:24

Как умиляет,(ну просто он ошибся.) Очередное избранное горе Кременчуга. Я всегда очень жалел,что нет в Украине горячих армянских парней, которые в своё время ПРИВЕЛИ в порядок свой парламент.И сразу в Армении отпала масса проблем.До тех пор, пока в парламенте будут сидеть(ген.лейт СБУ Кожемякин,, прокурор генерал Мищенко, судья Олейник, мент генерал Ерема ,коммунисты и миллиардеры, и вся остальная ***)ничего в этой стране не изменится.Очень жаль невинно убиенных.Вечная им память в наших серцах.Но посмотрите одни бандиты, сменят других, и будет всё по прежнему.

0 0
0
21 февраля 2014 11:31

Такие скрытые приспособленцы - самые опасные.
Куда ветер- туда и я.
Нет ни политической воли ни совести.
А какие сильные слова в заявлении. Только поздно, Юра.

0 0
0
21 февраля 2014 14:01

Можно сказать - лучше поздно, чем никогда. А можно сказать - а чего ж ты так долго думал? Над людьми издеваются три месяца, первые убитые появились месяц назад, а ты вышел из правящей фракции ПР только тогда, когда стало ясно всем, что режим рушится. Юра, твоя политическая карьера закончилась. Ты не оправдал доверие кременчужан и останешься в нашей памяти всего лишь /оскорбление/. Деньги, потраченные на выборы, хоть успел отбить? wink

0 0
0
21 февраля 2014 16:51

Після початку війни влади проти свого народу я не збираюсь бути причетним до такої влади.

Юра, так война этой власти со своим народом началась ещё три года назад, как только Янукович стал президентом. Вспомни безнаказанные убийства мажорами, судьями и различными чиновниками простых людей в ДТП, пытки, убийства и изнасилования ментами в отделениях милиции по всей Украине.
Чтото долговато ты раздумывал...

0 0
0
21 февраля 2014 17:16

Цитата: Krizopol
Chameleon !!!!

[стал депутатом - плохой, вошёл во фракцию - плохой, вышел из фракции - плохой. Т.е. плохой по определению?]


Традиционно считалось, что хамелеоны изменяют окраску тела для мимикрии под окружающую их растительность. Исследуя хамелеона учёные пришли к выводу, что хамелеоны используют изменение цвета в первую очередь для коммуникации с представителями своего вида, а не для защиты от хищников.

0 0
0
22 февраля 2014 11:09

Таки да, вышел из фракции:
Внимание! У Вас нет прав для просмотра скрытого текста.


Кст, а про пана Ж-го все как-то позабыли, хоть он и внефракционный, но мутный шо п-ц. Вот статистика его работы:
Внимание! У Вас нет прав для просмотра скрытого текста.
Внимание! У Вас нет прав для просмотра скрытого текста.
Внимание! У Вас нет прав для просмотра скрытого текста.

0 0
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.

Читайте також:

  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:Вверх