Жінки забирають заяви з поліції після побиття. Інша Жінка розбиралася чому

9.07.2020, 10:00 Переглядів: 3 253

 

За ініціативи ГО Інша Жінка транслюється серія онлайн-зустрічей Допоможи собі сам/а як реакція на трагічні події загибелі жінки з вини власного чоловіка.

Голова ГО Інша Жінка Юлія Цибульська поговорила з командиром патрульної поліції у Кременчуці Олександром Борзенко 

про те, наскільки ефективним є профілактика запобігання домашньому насильству, чи діє в місті спецпідрозділ Поліна, який займається саме цим питанням, чому багато заяв у поліцію жінки відкликають чи просто їх не пишуть, що саме їм заважає піти від кривдника.


За словами Юлії Цибульської, "Питання відселення жертви, а не кривдника - це знущання над жертвою. Тому що це віднині саме її проблеми організувати своє тимчасове перебування, прихисток, знайти центр з тимчасової перетримки (до речі, такий є у нас лише в області, один на область) та головне - вона має покинути власне/спільне майно, у яке не може повернутися роками (а саме стільки тривають судові розгляди).


Я, як голова громадської організації Інша Жінка / Divergent Woman, спілкуюсь з великою кількістью жінок, які підтверджують той факт, що:


1. Вони йдуть на примирення через фінансову та майнову залежність (ми вже займаємося розвитком жіночого підприємництва, як запорукою економічної самостійності жінок)

2. Не вірять у те, що їм ефективно допоможуть та забирають свої заяви під психологічним тиском з боку кривдника 

3. Відчувають комплекс жертви, з яким працюють вже психологи, але жінки, в більшості випадків, також не можуть дозволити собі їх послуги 


Якщо взяти статистику по зверненням  - можна побачити певні закономірності, і саме їх варто покласти в обговорення того, що є ефективним на практиці з положень законодавства, а що залишається лише в теорії та на папері.


Ми говорили про реалії життя з Олександром та я вдячна йому за згоду публічно надати коментарі навіть по резонансним питанням.


Взагалі, головне завдання профільних міністерств, які займаються проблематикою насильства (а воно існує у 4 формах: фізичне, моральне, економічне, сексуальне)

- створювати можливості для економічної самостійності жінок та можливості працювати у декреті/з малими дітьми. 


Бо карантин та його обмеження ще раз підтвердили факт того, що якщо в жінки є діти та їх немає з ким залишити - вона економічно  дискримінована, тому що не має можливості заробити на життя. І так точно не має бути.Ми займаємося розвитком жіночого підприємництва саме через ці причини. 


Повна версія ефіру тут


Нагадаємо, що вже були проведені 2 зустрічі з юристкою та психологинею, які ви можете переглянути на  Youtube-каналі ГО Інша Жінка 


https://youtu.be/-MLBr1ZN5mM


https://youtu.be/9R3yQRYJ74k


Також зовсім скоро презентуємо відео з континентальним чемпіоном світу за версією MMA Артемом Карпецем про самозахист та самооборону, з рекомендаціями, що робити та як правильно діяти в обставинах, коли загрожує небезпека. 


Через освіту до гендерної рівності

Громадська організація, що об’єднує жінок, які є іншими

www.divergentwoman.com 
Автор: прес-служба ГО "ІНША ЖІНКА"
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ІНША ЖІНКА»

Інша жінка

Громадська організація Інша Жінка була створена у 2018 році

Актив організації - жінки, які є експертками та досягли результатів, кожна у своїй галузі: бізнесі, суспільній роботі, мистецтві та творчості, та готові приділяти час суспільно-важливим проектам, ділитися досвідом, підтримувати інших. І він постійно зростає

Наша мета - розбудувати спільноту освіченого суспільства, в якому інтелект буде трендом, а гендерна рівність - запорукою економічного зростання в суспільстві

Громадська організація Інша Жінка за 2 роки існування реалізувала багато ініціатив у підтримку гендерної рівності, розвитку жіночого підприємництва та попередження домашнього насильства, в тому числі через фінансову незалежність. На запрошення Іншої Жінки Кременчук відвідали Ніна Левчук, Марія Єфросиніна, Ольга Фреймут, яка запропонувала бути Амбасадором організації. У 2019 році був реалізований пілотний проект школи бізнесу для жінок, переможниця якого отримала 30 000 грн на розвиток власної справи та відкрила соціальний центр з вивчення іноземних мов. Зараз Інша Жінка створює Бізнес-інкубатор з розвитку жіночих ініціатив у Кременчуці, проект є грантовим та допомагає жінкам абсолютно безкоштовно отримати якісну бізнес-освіту та широку медійну підтримку їх майбутніх проектів, партнерів та партнерок, перший офіс, інформаційну підтримку.

Ця рубрика - про нас та нашу діяльність, про можливості для жінок та перспективи розвитку нашого міста. Долучитись до нас можна на нашому сайті

www.divergentwoman.com

А також на офіційній сторінці у ФБ

https://www.facebook.com/divergentwoman/

З повагою,

Голова ГО «Інша Жінка» Юлія Цибульська

Схожі матеріали:Свіжий випуск (№ 11 від 14 березня 2024)

Для дому і сім'ї

Читати номер

Для дому і сім'ї - програма телепередач

Читати номер

Приватна газета

Читати номер
Попередні випуски
Вверх