Інша Жінка профінансувала відкриття мовної школи на Петрівці

4.12.2019, 13:00 Просмотров: 2 376

 

ГО «Інша Жінка» діє в місті трохи більше року, а за своєї активності, кількості реалізованих проектів та ініціатив вже давно випереджає інші організації, які вже давно діють.


Одним із знакових проектів для життя міста стала "Інша школа бізнесу для жінок", яку було реалізовано у період з травня по червень місяць включно.


Головною метою цього проекту є створення можливостей для жінок, сприяння їх фінансовій та економічній незалежності та залучення до сфер бізнесу. За словами голови ГО "Інша Жінка" Юлії Цибульської, фінансова самостійність жінок дозволить їм почувати себе впевненіше по життю, планувати свій власний розвиток, кар'єру та будувати те життя, про яке мріє саме вона. "Залучення жінок до економіки країни дозволить зростити показник ВВП до 15%, і це є економічно та науково обгрунтовані дані. В Україні 54% жінок, і лише 17% з них мають у своїх руках фінансові ресурси. В нас є сталою практикою чи звичаєм, аби жінка не працювала та повністю у своїй потребах покладалася на чоловіка. Але, враховуючи також інший показник - в нашій країні більше 70% матерів-одиначок - стереотипи щодо "чоловік забезпечує, жінка - дбає про родинне вогнище" повинні відмерти, як рудимент з домострою. Тому гендерна рівність - це не лише про жінок, а про чоловіків та суспільство в цілому", - підкреслює Юлія. 


Інша школа бізнесу для жінок - унікальний проект, бо він не лише навчає, але й дає гроші на розвиток власної справи. Менторки проекту - виключно жінки, що вже започаткували свою власну справу та готові передавати свої знання та досвід іншим. Це - найцінніший досвід та можливість, аби вас, мов за руку, провели крізь усі можливі перепони на шляху до відкриття власного бізнесу та дали цінні поради, як не варто робити. 


Кожна з учасниць проекту повинна була презентувати свою бізнес-ідею та бізнес-план. Ці ідеї приймали участь у відкритому загальному конкурсі та за них голосує спільнота у фейсбук. Переможницею стала Марина Мартиненко з проектом мовної школи для віддаленого району міста - Петрівки, де взагалі немає ніякої соціальної інфраструктури для дітей. Марина отримала грошовий фонд у розмірі 30 000 грн та вже працює над реалізацією проекту.


Як все відбувалось, можна подивитись тут


Зараз Інші Жінки готують до запуску вже другий сезон іншої школи для жінок, тому радимо Вам не зволікати, а діяти. І покажіть цю статтю своїм дружинам, будь ласка. Не пошкодуєте! Автор: прес-служба ГО Інша Жінка
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ІНША ЖІНКА»

Інша жінка

Ми - громадська організація «Інша Жінка», що була народжена задля того, аби популяризувати сучасну освіту та доступ до неї в межах України та за її кордонами. Інший вектор нашої діяльності - це досягнення гендерної рівності, в тому числі і за допомогою просвітницько-освітніх проектів.

Як ми будемо досягати поставлених цілей та в який спосіб, чому вам варто бути з нами та які переваги ви отримаєте, хто вона - інша жінка - про це ми обов`язково розкажемо пізніше.

А зараз дозвольте вас ще раз привітати у нас на сторінці та побажати нам спільних перемог! Все тільки починається! У нас зовсім скоро буде цікавий та інформативний сайт, а зараз долучитися до нашої ініціативи можна у соціальних мережах Фейсбук та Інстаграм за посиланням:

https://www.facebook.com/divergentwoman/

З повагою,

Голова

ГО «Інша Жінка» Юлія ЦибульськаВверх