Іншу Жінку нагороджено за організацію першого гендерного фестивалю в Кременчуці

25.11.2019, 12:00 Просмотров: 293

Наприкінці жовтня голова ГО «Інша Жінка» Юлія Цибульська отримала відзнаку з рук мера міста Віталія Малецького за проведення першого гендерного фестивалю для жінок «Жінки в НЕвеликому місті» в Кременчуці


 

Це фото якнайкраще свідчить про те, що чоловіки та жінки повинні мати рівні можливості та співпрацювати. Гендер - це про всіх нас та про суспільну користь від цього. Світова практика свідчить, що активне залучення жінок у суспільно-політичне та економічне життя міста та країни позитивно впливає на показники добробуту та сприяють економічному зростанню. А середньостатистичний дохід нашого оточення дорівнює середньостатистичному доходу у вашій власній кишені.


«Поняття гендеру зараз на повістці дня у всьому світові. Починаючи від зустрічі великої сімки, Давоського Форуму - питання залучення жінок до економічного життя країни та позитивний вплив на економіку в цілому - обговорюється на всіх можливих рівнях.


Жінки - а в Україні їх більшість, але лише в руках 17% жінок зосереджені економічні ресурси - є тим потенціалом рушійної сили, яка може дати поштовх економіці та створити додаткові робочі місця. Наряду з тим, що жінки до 70% свого доходу витрачають на соціальний сектор, їх фінансова незалежність та самостійність допоможе підтримати і цей сектор економіки та позитивно вплинути на загальний рівень добробуту українців. Це - якщо коротко про те, чому кожному з нас вигідно просувати гендер в суспільстві», - говорить очільниця та головна Інша Жінка Юлія Цибульська. 


 


Ми - за суспільний добробут. Які ще потрібні аргументи, аби ви перейшли на нашу сторону? ?


Доєднатися до лав інших жінок можна тут 
https://forms.gle/diYte4ghYopHqbmN8

Автор: прес-служба ГО Інша Жінка
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ІНША ЖІНКА»

Інша жінка

Ми - громадська організація «Інша Жінка», що була народжена задля того, аби популяризувати сучасну освіту та доступ до неї в межах України та за її кордонами. Інший вектор нашої діяльності - це досягнення гендерної рівності, в тому числі і за допомогою просвітницько-освітніх проектів.

Як ми будемо досягати поставлених цілей та в який спосіб, чому вам варто бути з нами та які переваги ви отримаєте, хто вона - інша жінка - про це ми обов`язково розкажемо пізніше.

А зараз дозвольте вас ще раз привітати у нас на сторінці та побажати нам спільних перемог! Все тільки починається! У нас зовсім скоро буде цікавий та інформативний сайт, а зараз долучитися до нашої ініціативи можна у соціальних мережах Фейсбук та Інстаграм за посиланням:

https://www.facebook.com/divergentwoman/

З повагою,

Голова

ГО «Інша Жінка» Юлія ЦибульськаВверх