Covid-19 в Україні/Кременчуці
Дані МОЗ України. Оновлення: 25.05.2020 10:50
Підтверджені:
Україна21245
Кременчук106
Хворі:
Україна13388
Кременчук9
Одужало:
Україна7234
Кременчук93
Померло:
Україна623
Кременчук4

На День міста відбудеться перший жіночий фестиваль «Жінки у НЕ-великому місті»

17.09.2019, 17:30 Переглядів: 1 454

Громадська організація «Інша Жінка» організовує фестиваль для жінок на День міста за концепцією відомого серіалу

  

 Що хвилює сучасну жінку? Мода, краса, кар’єра, діти, сім’я, освіта, відносини з чоловіками, спорт, реалізація свого потенціалу – цими питаннями опікуються жінки по всьому світу, і в цьому така схожість між героїнями відомого серіалу та іншими жінками.


«Інша Жінка», вивчаючи та розуміючи проблеми  жінок та питання, які цікавлять кожну, вирішила зробити Перший жіночий фестиваль у Кременчуці на День Міста - Жінки у НЕвеликому місті.


Очільниця ГО «Інша Жінка» Юлія Цибульська коментує ідею створення заходу: «Ми вирішили запакувати серйозні наміри з просування гендерної рівності та економічної самостійності жінок у цікаву та привабливу обгортку фестивалю та, разом з іншими жінками, розказати, показати, довести, що вона може більшого.


Мета фестивалю - об’єднати сучасних жінок міста в єдину спільноту та допомогти подолати внутрішні страхи, стереотипи суспільства та інші «невидимі» перепони, що є на шляху до розвитку та успіху кожної жінки.

День міста - гарна нагода зібратися разом та познайомитися ближче. Тому що жінка підтримує жінку, а не навпаки»


 Отже, що потрібно, аби потрапити на фестиваль? Просто бути в певний час у певному місці

Ставте нагадування щодо:
 Коли? 27 вересня
 Час? З 16:00 до 20:30
 Де? Парк Придніпровській, Літня сцена
 Вартість? Вхід безкоштовний 
 
 Як розказали в організації, вони готують для кожної жінки щось дуууже особливе. Ну дуууже насичена програма, декілька локацій та червона доріжка. Безліч майстер-класів у форматі «жінка для жінки». Безліч історій про успіх. Спеціальна гостя заходу - жінка, яка власним прикладом доводить, що все можливо, та заряджає на успіх не гірше, ніж Кашпіровський.
 
 Але про все розкажуть пізніше. Тому очікуємо на анонси та йдемо фестивалити разом?




Автор: прес-служба ГО Інша Жінка
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ІНША ЖІНКА»

Інша жінка

Ми - громадська організація «Інша Жінка», що була народжена задля того, аби популяризувати сучасну освіту та доступ до неї в межах України та за її кордонами. Інший вектор нашої діяльності - це досягнення гендерної рівності, в тому числі і за допомогою просвітницько-освітніх проектів.

Як ми будемо досягати поставлених цілей та в який спосіб, чому вам варто бути з нами та які переваги ви отримаєте, хто вона - інша жінка - про це ми обов`язково розкажемо пізніше.

А зараз дозвольте вас ще раз привітати у нас на сторінці та побажати нам спільних перемог! Все тільки починається! У нас зовсім скоро буде цікавий та інформативний сайт, а зараз долучитися до нашої ініціативи можна у соціальних мережах Фейсбук та Інстаграм за посиланням:

https://www.facebook.com/divergentwoman/

З повагою,

Голова

ГО «Інша Жінка» Юлія Цибульська

Схожі матеріали:



Вверх