Моя дружина - Інша Жінка. Що робити?

13.09.2019, 17:00 Просмотров: 1 600

 

У місті вже рік діє ГО «Інша Жінка», метою якої є підтримка жінок на шляху до самостійності та незалежності, встановлення гендерної рівноваги в суспільстві та популяризація сучасної та доступної освіти для кожного та кожної. 


Чому така назва? 
Ми вирішили відобразити в назві протест суспільним стереотипам про призначення та роль жінки, тому що сучасне життя потребує змін, в тому числі, і в переосмисленні цих понять. 


Так, ми - інші жінки. Такі різні, але в нас так багато спільного.


Ми турбуємося про безліч речей, не помічаючи втоми, ми кожного дня ведемо свою власну боротьбу, ми йдемо вперед іноді не завдяки, а всупереч...


В нас є жіночність, в нас є сила. Ми доводимо, що ми - самостійні та з нами варто рахуватися у справах.


Ми амбітні, самодостатні та маємо безліч цілей. Ми можемо поєднувати декілька ролей і робити це добре.


 


Хто ми? Інші жінки, що не конкурують, а співпрацюють.


Нам неважливо, як ти виглядаєш, якого ти віросповідання, заміжня ти чи ні. Ми - активна та дієва команда жінок, що допоможе саме тобі повірити у себе.


Тому що жінка допомагає жінці, а не навпаки.


Хочеш впливати? Долучайся до нас за посиланням форма для реєстрації тут

#іншажінка #divergentwoman


Автор: прес-служба ГО Інша Жінка
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ІНША ЖІНКА»

Інша жінка

Ми - громадська організація «Інша Жінка», що була народжена задля того, аби популяризувати сучасну освіту та доступ до неї в межах України та за її кордонами. Інший вектор нашої діяльності - це досягнення гендерної рівності, в тому числі і за допомогою просвітницько-освітніх проектів.

Як ми будемо досягати поставлених цілей та в який спосіб, чому вам варто бути з нами та які переваги ви отримаєте, хто вона - інша жінка - про це ми обов`язково розкажемо пізніше.

А зараз дозвольте вас ще раз привітати у нас на сторінці та побажати нам спільних перемог! Все тільки починається! У нас зовсім скоро буде цікавий та інформативний сайт, а зараз долучитися до нашої ініціативи можна у соціальних мережах Фейсбук та Інстаграм за посиланням:

https://www.facebook.com/divergentwoman/

З повагою,

Голова

ГО «Інша Жінка» Юлія ЦибульськаВверх