Covid-19 в Україні/Кременчуці
Дані МОЗ України. Оновлення: 08.04.2020 09:45
Підтверджені:
Україна1668
Кременчук9
Хворі:
Україна1581
Кременчук9
Вилікувалось:
Україна35
Кременчук0
Померло:
Україна52
Кременчук0

Реформа освіти: корупція, гендер, інклюзія та сексологія

27.08.2019, 13:00 Просмотров: 1 501

 

Голова ГО «Інша Жінка» Цибульська Юлія провела спільну зустріч з активними жінками міста щодо реформи освіти по декількох напрямках. 


ГО "Рада жіночих ініціатив", ГО "Кременчуцький антикорупційний центр", ГО "Інша жінка" та запрошена спікерка Катерина Щербак (сексологиня) були раді бачити вчителів, батьків та активних громадян на зустрічі.


 


Захід проводився за підтримки Шведського Ліберального фонду (SILC).


Щодо сексуальної освіти, ми піднімали питання: Що таке здорове сексуальне виховання? Чому масова культура настільки сексуалізована? Чому в Україні так мало професійних програм про сексуальність?


Ми говорили про сім'ю як першу середу формування сексуальності  дитини. Про важливість обізнаності батьків та формування простору довіри  між батьками та дітьми. Про те чому таємниці та табу формують нездорову зацікавленість дітей темою сексу.  


 


Вдячні Оксані Гуйді (Голова Полтавської організації ГО " Рада жіночих ініціатив") за теплий прийом та чудову організацію, Юлії Цибульській (Керівниця інноваційних освітніх центрів Insha Osvita та doIT school, голова ГО Інша Жінка) за інноваційні ідеї в галузі освіти та Тарасу Деркачу (Журналіст в Кременчуцьке Громадське ТБ) за можливість говорити в прямому ефірі, цікаву бесіду та дорожні запитання.


Ми у соц.мережах:

#іншашколабізнесу #іншажінка #divergentwoman
Сторінка Фейсбук Інша Жінка

Автор: прес-служба ГО Інша Жінка
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ІНША ЖІНКА»

Інша жінка

Ми - громадська організація «Інша Жінка», що була народжена задля того, аби популяризувати сучасну освіту та доступ до неї в межах України та за її кордонами. Інший вектор нашої діяльності - це досягнення гендерної рівності, в тому числі і за допомогою просвітницько-освітніх проектів.

Як ми будемо досягати поставлених цілей та в який спосіб, чому вам варто бути з нами та які переваги ви отримаєте, хто вона - інша жінка - про це ми обов`язково розкажемо пізніше.

А зараз дозвольте вас ще раз привітати у нас на сторінці та побажати нам спільних перемог! Все тільки починається! У нас зовсім скоро буде цікавий та інформативний сайт, а зараз долучитися до нашої ініціативи можна у соціальних мережах Фейсбук та Інстаграм за посиланням:

https://www.facebook.com/divergentwoman/

З повагою,

Голова

ГО «Інша Жінка» Юлія Цибульська

Схожі матеріали:Вверх