Інша Жінка формує бізнес-спільноту жінок в Кременчуці 

19.08.2019, 13:30 Просмотров: 1 292

   

ГО «Інша Жінка» вже відома в місті своїми проектами масштабних освітніх міських івентів, саме на їх запрошення місто відвідали Ніна Левчук, Марія Єфросиніна та Ольга Фреймут. 


Саме ця організація виступила з ініціативою бізнес-сніданків, що зближують жінок та дають підтримку, якої багатьом не вистачає. 


На черзі - проект першої бізнес-школи для жінок для того, аби популяризувати жіноче підприємництво та дати змогу жінці повірити в себе, свої сили та бути фінансово незалежною. 


«В Україні 68% жінок, і лише 17% економічних ресурсів зосереджено в їх руках. Ми повинні стати економічною основою суспільства, бо це буде вигідно всім. До того ж, фінансова незалежність  жінки допомагає їй почувати себе самодостатньою та захищеною, не терпіти домашнє насильство та цінувати себе, як особистість», - коментує голова ГО «Інша Жінка» Юлія Цибульська Цей проект - унікальний та масштабний. Він виходить за рамки та розриває всі шаблони.


Протягом проекту менторки-жінки будуть передавати власний досвід ведення бізнесу та сформують розуміння з основ менеджменту, економіки, маркетингу, фінансів, планування, просування тощо. 
 
Інша школа бізнесу для жінок буде не лише вчити, але й дасть гроші на розвиток власної справи. 


Фонд інвестицій, що буде сформований із внесків учасниць в розмірі 30 000 грн, буде переданий тій учасниці, чий проект переможе у відкритому голосуванні у соціальних мережах. 


Тривалість проекту - 3 місяці 


Навчальні сесії відбуватимуться 2 рази на тиждень. 
Розклад інших заходів буде узгоджуватись додатково


Учасниці: жінки, як без досвіду ведення власної справи, так і з мінімальним досвідом


Форма реалізації проекту:
- модульна система
- змішана форма: основна частина теорії вивчається самостійно, на лекціях - практика, розгляд реальних кейсів (case-study), сесія питання-відповідь


Участь платна. З внесків учасниць формується Фонд стартових інвестицій. 


Старт другої черги проекту вже цієї осені 


Відеоматеріал пр


Підпишись на наші сторінки у соціальних мережах та будь в курсі 


Більше відео, фото, як це було - у наших пабліках за хештегами 


#іншашколабізнесу #іншажінка #divergentwoman


Про вартість участі, інші деталі модна дізнатися на сторінці Фейсбук Інша Жінка


Через освіту до гендерної рівності

Громадська організація, що об’єднує жінок, які є іншими

 067 488 8575Автор: прес-служба ГО Інша Жінка
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ІНША ЖІНКА»

Інша жінка

Ми - громадська організація «Інша Жінка», що була народжена задля того, аби популяризувати сучасну освіту та доступ до неї в межах України та за її кордонами. Інший вектор нашої діяльності - це досягнення гендерної рівності, в тому числі і за допомогою просвітницько-освітніх проектів.

Як ми будемо досягати поставлених цілей та в який спосіб, чому вам варто бути з нами та які переваги ви отримаєте, хто вона - інша жінка - про це ми обов`язково розкажемо пізніше.

А зараз дозвольте вас ще раз привітати у нас на сторінці та побажати нам спільних перемог! Все тільки починається! У нас зовсім скоро буде цікавий та інформативний сайт, а зараз долучитися до нашої ініціативи можна у соціальних мережах Фейсбук та Інстаграм за посиланням:

https://www.facebook.com/divergentwoman/

З повагою,

Голова

ГО «Інша Жінка» Юлія ЦибульськаВверх