Інша Жінка формує бізнес-спільноту жінок в Кременчуці 

19.08.2019, 13:30 Переглядів: 2 156

   

ГО «Інша Жінка» вже відома в місті своїми проектами масштабних освітніх міських івентів, саме на їх запрошення місто відвідали Ніна Левчук, Марія Єфросиніна та Ольга Фреймут. 


Саме ця організація виступила з ініціативою бізнес-сніданків, що зближують жінок та дають підтримку, якої багатьом не вистачає. 


На черзі - проект першої бізнес-школи для жінок для того, аби популяризувати жіноче підприємництво та дати змогу жінці повірити в себе, свої сили та бути фінансово незалежною. 


«В Україні 68% жінок, і лише 17% економічних ресурсів зосереджено в їх руках. Ми повинні стати економічною основою суспільства, бо це буде вигідно всім. До того ж, фінансова незалежність  жінки допомагає їй почувати себе самодостатньою та захищеною, не терпіти домашнє насильство та цінувати себе, як особистість», - коментує голова ГО «Інша Жінка» Юлія Цибульська Цей проект - унікальний та масштабний. Він виходить за рамки та розриває всі шаблони.


Протягом проекту менторки-жінки будуть передавати власний досвід ведення бізнесу та сформують розуміння з основ менеджменту, економіки, маркетингу, фінансів, планування, просування тощо. 
 
Інша школа бізнесу для жінок буде не лише вчити, але й дасть гроші на розвиток власної справи. 


Фонд інвестицій, що буде сформований із внесків учасниць в розмірі 30 000 грн, буде переданий тій учасниці, чий проект переможе у відкритому голосуванні у соціальних мережах. 


Тривалість проекту - 3 місяці 


Навчальні сесії відбуватимуться 2 рази на тиждень. 
Розклад інших заходів буде узгоджуватись додатково


Учасниці: жінки, як без досвіду ведення власної справи, так і з мінімальним досвідом


Форма реалізації проекту:
- модульна система
- змішана форма: основна частина теорії вивчається самостійно, на лекціях - практика, розгляд реальних кейсів (case-study), сесія питання-відповідь


Участь платна. З внесків учасниць формується Фонд стартових інвестицій. 


Старт другої черги проекту вже цієї осені 


Відеоматеріал пр


Підпишись на наші сторінки у соціальних мережах та будь в курсі 


Більше відео, фото, як це було - у наших пабліках за хештегами 


#іншашколабізнесу #іншажінка #divergentwoman


Про вартість участі, інші деталі модна дізнатися на сторінці Фейсбук Інша Жінка


Через освіту до гендерної рівності

Громадська організація, що об’єднує жінок, які є іншими

 067 488 8575Автор: прес-служба ГО Інша Жінка
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ІНША ЖІНКА»

Інша жінка

Громадська організація Інша Жінка була створена у 2018 році

Актив організації - жінки, які є експертками та досягли результатів, кожна у своїй галузі: бізнесі, суспільній роботі, мистецтві та творчості, та готові приділяти час суспільно-важливим проектам, ділитися досвідом, підтримувати інших. І він постійно зростає

Наша мета - розбудувати спільноту освіченого суспільства, в якому інтелект буде трендом, а гендерна рівність - запорукою економічного зростання в суспільстві

Громадська організація Інша Жінка за 2 роки існування реалізувала багато ініціатив у підтримку гендерної рівності, розвитку жіночого підприємництва та попередження домашнього насильства, в тому числі через фінансову незалежність. На запрошення Іншої Жінки Кременчук відвідали Ніна Левчук, Марія Єфросиніна, Ольга Фреймут, яка запропонувала бути Амбасадором організації. У 2019 році був реалізований пілотний проект школи бізнесу для жінок, переможниця якого отримала 30 000 грн на розвиток власної справи та відкрила соціальний центр з вивчення іноземних мов. Зараз Інша Жінка створює Бізнес-інкубатор з розвитку жіночих ініціатив у Кременчуці, проект є грантовим та допомагає жінкам абсолютно безкоштовно отримати якісну бізнес-освіту та широку медійну підтримку їх майбутніх проектів, партнерів та партнерок, перший офіс, інформаційну підтримку.

Ця рубрика - про нас та нашу діяльність, про можливості для жінок та перспективи розвитку нашого міста. Долучитись до нас можна на нашому сайті

www.divergentwoman.com

А також на офіційній сторінці у ФБ

https://www.facebook.com/divergentwoman/

З повагою,

Голова ГО «Інша Жінка» Юлія ЦибульськаСвіжий випуск

№ 25 від 23 червня 2022

Читати номер
Попередні випуски
Вверх