Бізнес-сніданки з Іншими жінками. Спікерка п'ята - Ольга Самаркіна

14.08.2019, 15:00 Просмотров: 967

 

П'ятою спікеркою була власниця бізнесу - Кременчуцької міської друкарні, яка мала досвід ведення бізнесу в ресторанній сфері, працювала на Кременчуцькому хлібозаводі, жінка, що має дві вищі освіти та народилася та виросла у Кременчуці - Ольга Самаркіна.


 


Щиро і цілком не таємно:
- як взяти кредит на ... ЗАКРИТТЯ бізнесу
- як працювати "передавальним пристроєм" між чоловіком та батьком
- як навчитися думати по-іншому (без цензури)
- як увійти в одну й ту ж ріку двічі


Наші жіночі вівторки - це вже традиція. Ми створюємо спільноту жінок, в якій кожна почуває себе комфортно. В нас знаходять однодумців, жінок-партнерок по бізнесу, встановлюють корисні контакти, допомагають одна одній, підтримують, навчають та радять. Кожна з нас має унікальний досвід, яким варто ділитися з іншими.


відео на подію

Gepostet von Інша Жінка / Divergent Woman am Montag, 13. Mai 2019


форма для реєстрації тут


Приєднуйтесь та заповнюйте форму для того, аби бути з нами! Автор: прес-служба ГО Інша Жінка
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ІНША ЖІНКА»

Інша жінка

Ми - громадська організація «Інша Жінка», що була народжена задля того, аби популяризувати сучасну освіту та доступ до неї в межах України та за її кордонами. Інший вектор нашої діяльності - це досягнення гендерної рівності, в тому числі і за допомогою просвітницько-освітніх проектів.

Як ми будемо досягати поставлених цілей та в який спосіб, чому вам варто бути з нами та які переваги ви отримаєте, хто вона - інша жінка - про це ми обов`язково розкажемо пізніше.

А зараз дозвольте вас ще раз привітати у нас на сторінці та побажати нам спільних перемог! Все тільки починається! У нас зовсім скоро буде цікавий та інформативний сайт, а зараз долучитися до нашої ініціативи можна у соціальних мережах Фейсбук та Інстаграм за посиланням:

https://www.facebook.com/divergentwoman/

З повагою,

Голова

ГО «Інша Жінка» Юлія ЦибульськаВверх