Голова ГО Інша Жінка про місію та цілі

20.06.2019, 11:00 Просмотров: 1 496

На форумі громадских організацій, що вперше відбувся в Кременчуці цією весною, взяла участь голова ГО "Інша Жінка" Цибульська Юлія Володимирівна і презентувала мету, цілі та напрямки діяльності організації у сферах освіти та гендерної рівності

 


  

Цибульська Юлія Володимирівна, яка має великий досвід участі у закордонних поїздках, освітніх турах, зазначила, що нам, українцям, варто навчитися правильно реагувати на думку опонента та взагалі мати повагу до іншої думки.


"Чого мене навчила участь у закордонних навчальних програмах? Багатьом цінним речам. Найважливіше та головне з них - терпимості до іншої думки, особливо, якщо вона відрізняється від власної. Я навчилася працювати з людьми різних культур, менталітетів та віросповідань. Нікому нічого не нав'язуючи. Толерантність та повага до іншої думки - саме це відрізняє країни, які є багатонаціональними за своїм складом.

Наші думки - це результат роботи нашого мозку через призму набутого досвіду. Власного досвіду. І у кожного він свій. 

Тому раджу завжди прислухатись до думки опонента - вам можуть відкритися нові грані того куба, що я тримаю в руках. А до тих пір, поки ви це не зробите, ви продовжуватимете бачити лише одну його сторону... ",  радить Юлія Володимирівна


Це - виклик нашому суспільству, особливо перед позачерговими виборами. Але давайте спробуємо?


Відео з форуму тут 

[media=https://www.youtube.com/watch?v=Xf09MhLoX3k&t=16s ] 

Автор: прес-служба ГО Інша Жінка
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ІНША ЖІНКА»

Інша жінка

Ми - громадська організація «Інша Жінка», що була народжена задля того, аби популяризувати сучасну освіту та доступ до неї в межах України та за її кордонами. Інший вектор нашої діяльності - це досягнення гендерної рівності, в тому числі і за допомогою просвітницько-освітніх проектів.

Як ми будемо досягати поставлених цілей та в який спосіб, чому вам варто бути з нами та які переваги ви отримаєте, хто вона - інша жінка - про це ми обов`язково розкажемо пізніше.

А зараз дозвольте вас ще раз привітати у нас на сторінці та побажати нам спільних перемог! Все тільки починається! У нас зовсім скоро буде цікавий та інформативний сайт, а зараз долучитися до нашої ініціативи можна у соціальних мережах Фейсбук та Інстаграм за посиланням:

https://www.facebook.com/divergentwoman/

З повагою,

Голова

ГО «Інша Жінка» Юлія ЦибульськаВверх