Що об'єднує Ольгу Фреймут та Іншу Жінку? 

11.04.2019, 10:00 Просмотров: 499

Вже втретє місто 10 березня зібралося на один із загальноміськиїх освітніх івентів, які збирають щоразу від 500 учасників та учасниць

 


Організаторами виступили освітній центр «Інша Освіта» та громадська організація «Інша Жінка».


Як розповідає керівник освітнього центру Інша Освіта та голова ГО Інша Жінка, місія таких івентів – популяризувати сучасну освіту в Кременчуці та регіоні та робити її доступною.

«Ми будемо працювати над тим, аби освіта стала популярним трендом, бо цього потребує сучасний світ. Аби бути успішним, вчитися буде потрібно все життя», - наголошує Юлія Цибульська.


Також вона пояснює створення формату загальноміських освітніх заходів, що були запроваджені минулого року у Кременчуці:

«Вперше ми привезли Ніну Левчук до Кременчука – топ-менеджера компанії Google та людину, яка звикла виступати на площадках Києва, Одеси, країн Європи та США. Ніна збирала зали від 1000 осіб і це був наш виклик привезти її до міста, населення якого складає менше, ніж 250 тисяч жителів. Ми не знали напевно, чи зберемо ми навіть 300 осіб, але ми це зробили», - говорить Юлія Цибульська.


До речі, Інша Освіта та Інша Жінка також були соорганізаторами приїзду Маші Єфросиніної у Кременчук, подія, що зібрала 700+ учасниць. Третій спікер – Ольга Фреймут, жінка, яку знають як в Україні, так і за її межами. Жінка, що знає все про успіх на власному досвіді. Жінка, яку варто послухати.


«Щодо наших освітніх івентів, ми прискіпливо обираємо спікерів. Нас цікавлять лише успішні та знамениті. Бо ми щиро віримо у те, що навчитися успіху – та й взагалі справді навчитися, перейняти досвід, проаналізувати помилки - можна лише у тих, хто сам досяг успіху та володіє результатами. Людина набирається мудрості з віком. Тому що з віком приходить досвід. Ми ж пропонуємо набратися досвіду, не зістарившись. Ходіть на наші івенти та ставайте мудрішими, а ми будемо робити їх знову та знову», - підсумовує Юлія Цибульська. 


До речі, члени громадської організації «Інша Жінка» мали унікальну можливість пообідати з Ольгою Фреймут - жінкою з перцем, як її називає голова ГО "Інша Жінка" Юлія Цибульська. Як говорила Маргарет Тетчер, якщо у чоловіка є характер - він відмінний хлопець. Якщо у жінки - її називають стервом.

Ми вважаємо, що нам не вистачає жінок з характером.

  

Відеоматеріал по темі


З іншим активностями ГО "Інша Жінка" та освітнього центру "Інша Освіта" можна ознайомитися у соціальних мережах Фейсбук та Інстаграм за посиланням 
Фейсбук @divergentwoman

Фейсбук @InshaOsvita2017
Автор: прес-служба ГО Інша Жінка
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ІНША ЖІНКА»

Інша жінка

Ми - громадська організація «Інша Жінка», що була народжена задля того, аби популяризувати сучасну освіту та доступ до неї в межах України та за її кордонами. Інший вектор нашої діяльності - це досягнення гендерної рівності, в тому числі і за допомогою просвітницько-освітніх проектів.

Як ми будемо досягати поставлених цілей та в який спосіб, чому вам варто бути з нами та які переваги ви отримаєте, хто вона - інша жінка - про це ми обов`язково розкажемо пізніше.

А зараз дозвольте вас ще раз привітати у нас на сторінці та побажати нам спільних перемог! Все тільки починається! У нас зовсім скоро буде цікавий та інформативний сайт, а зараз долучитися до нашої ініціативи можна у соціальних мережах Фейсбук та Інстаграм за посиланням:

https://www.facebook.com/divergentwoman/

З повагою,

Голова

ГО «Інша Жінка» Юлія ЦибульськаВверх