Соціальний проект від центру Інша Освіта та ГО Інша Жінка, що дозволяє безкоштовно отримувати сучасну освіту

15.04.2019, 09:00 Просмотров: 594

ГО Інша Жінка, спільно з освітнім центром Інша Освіта (Insha Osvita), генерують безліч соціальних ініціатив, які дозволяють мешканцям Кременчука та не тільки мати змогу отримати сучасну освіту, яка є доступною для кожного

  

Безкоштовні курси польської та англійської мов, безкоштовне навчання дітей-сиріт, людей з обмеженими можливостями, тих, хто потребує соціального захисту, проведення зустрічей у форматі бізнес-сніданків з членкинями ГО "Інша Жінка" про не-успіх, невдачі, які надихають та дають значну психологічну підтримку тим жінкам, які стикаються з проблемами наодинці. 


 "Нам дійсно не все одно, що відбувається навколо. Ми збираємо активних та небайдужих, які звикли більше діяти, ніж розмовляти. Тих, хто сам бере на себе відповідальність за своє життя та добробут. Тих, хто розуміється на багатьох речах, навчається постійно, вміє слухати протилежну думку та справами доводить свою позицію. Я розумію, що таких меншість, але саме вони творять історію та спричиняють прогрес. Нам варто об'єднувати зусилля, бо четверо рук можуть зробити більше, ніж дві", - пояснює ці суспільно корисні ініціативи голова громадської організації "Інша Жінка" Юлія Цибульська.


Відеоматеріал


Аби долучитися до існуючих ініціатив або запропонувати партнерство, пишіть в особисті повідомлення ГО "Інша Жінка" у соц. мережах Фейсбук @divergentwoman

Автор: прес-служба ГО Інша Жінка
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ІНША ЖІНКА»

Інша жінка

Ми - громадська організація «Інша Жінка», що була народжена задля того, аби популяризувати сучасну освіту та доступ до неї в межах України та за її кордонами. Інший вектор нашої діяльності - це досягнення гендерної рівності, в тому числі і за допомогою просвітницько-освітніх проектів.

Як ми будемо досягати поставлених цілей та в який спосіб, чому вам варто бути з нами та які переваги ви отримаєте, хто вона - інша жінка - про це ми обов`язково розкажемо пізніше.

А зараз дозвольте вас ще раз привітати у нас на сторінці та побажати нам спільних перемог! Все тільки починається! У нас зовсім скоро буде цікавий та інформативний сайт, а зараз долучитися до нашої ініціативи можна у соціальних мережах Фейсбук та Інстаграм за посиланням:

https://www.facebook.com/divergentwoman/

З повагою,

Голова

ГО «Інша Жінка» Юлія ЦибульськаВверх