Як виграти мільйон доларів США? Можливості для освітян

15.04.2019, 17:08 Просмотров: 644

Цьогорічний Міжнародний освітній форум 2019 в Дубаї пройшов під гаслом

Who is changing the world?

  

Так хто ж змінює цей світ на краще? Хто своїми справами сприяє тому, аби наше завтра було кращим, ніж вчора? Що роблять ті, хто змінює цілі системи, всупереч обставинам, у яких працюють та живуть?


Тримайте важливі інсайти з цього приводу.

Агенти змін - люди, що живуть поруч. Небайдужі люди. Люди з великим серцем, бо саме ця ознака допомагає їм займатися благодійними проектами, безкоштовно допомагати іншим, віддавати більшу частину доходу на розвиток освіти, люди, що роблять корисні справи та своїми діями дають приклад нам з вами.


Ми ще раз переконалися, що все починається з освіти. Чим вищий рівень освіти у суспільстві, тим впевненіше його майбутнє. Тим свідоміший вибір. Тим якісніші зміни. Ми повністю розділяємо цей меседж, тому місія нашої громадської організації проста та зрозуміла:

Через освіту до гендерної рівності.


І ще один важливий інсайт, на який варто звернути увагу. Багато з тих, хто змінюють освітню систему в світі, не мають профільної освіти. Тобто не є освітянами за фахом. Можливо, саме тому їм це вдається якнайкраще? Можливо, саме тому вони вільні від бюрократичних вад, стереотипних затертих книжних тлумачень, безкінечних погоджень та штучно створених перепон на шляху до прогресу? Вони не пишуть наукові роботи, але мають вагоміші результати. Змінюють світ на краще, навчаючи дітей по-іншому. Бо діти - майбутнє всього світу. 


Форум відбувся при підтримці Varkey Foundation, який щороку запроваджує премію для тих освітян, що своїми результатами змінюють цей світ на краще. 


Аби взяти участь у конкурсі (а це можуть всі без виключення, просто перейшовши за посиланням та виконавши умови), просто натисніть тут https://www.globalteacherprize.org/


Хай щастить! Україна моє талановитих людей - сподіваємось, що наступного року ми будемо вболівати саме за українців! 


Долучайтеся до нашого руху у соц. мережах за посиланнями 

Фейсбук @divergentwoman Автор: прес-служба ГО Інша Жінка
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ІНША ЖІНКА»

Інша жінка

Ми - громадська організація «Інша Жінка», що була народжена задля того, аби популяризувати сучасну освіту та доступ до неї в межах України та за її кордонами. Інший вектор нашої діяльності - це досягнення гендерної рівності, в тому числі і за допомогою просвітницько-освітніх проектів.

Як ми будемо досягати поставлених цілей та в який спосіб, чому вам варто бути з нами та які переваги ви отримаєте, хто вона - інша жінка - про це ми обов`язково розкажемо пізніше.

А зараз дозвольте вас ще раз привітати у нас на сторінці та побажати нам спільних перемог! Все тільки починається! У нас зовсім скоро буде цікавий та інформативний сайт, а зараз долучитися до нашої ініціативи можна у соціальних мережах Фейсбук та Інстаграм за посиланням:

https://www.facebook.com/divergentwoman/

З повагою,

Голова

ГО «Інша Жінка» Юлія ЦибульськаВверх