Covid-19 в Україні/Кременчуці
Дані МОЗ України. Оновлення: 09.07.2020 20:00
Підтверджені:
Україна51224
Кременчук120
Хворі:
Україна26113
Кременчук1
Одужало:
Україна23784
Кременчук115
Померло:
Україна1327
Кременчук4

Розмови на найвищому рівні. Що об'єднує Шері Блер та Іншу Жінку? 

22.04.2019, 17:00 Переглядів: 1 092

 

Голова ГО "Інша Жінка" поговорила про можливості для жінок та співпрацю з Шері Блер (Cherie Blair) на всесвітньому освітньому форумі в Дубаї (ОАЕ).

"Це було відповідально та страшно. Але й захопливо водночас. Зустрітися з сильнішим жінками світу, перейняти досвід та мати можливість поставити запитання - цей визначний день я буду пам'ятати. Я вірю в те, що шлях подолає лише той, хто йде. Тому я йду, не зупиняючись. А іноді - ще й можу бігти", - ділиться своїми емоціями та враженнями від спілкування з дружиною екс-прем'єр міністра Великої Британії, самодостатньою та успішною жінкою голова ГО "Інша Жінка" Юлія Цибульська.


Хто така Шері Блер? Вона стала першою дружиною британського прем`єр-міністра, що має власну кар’єру.

Маючи юридичну освіту та заробляючи солідні гонорари, Шері очолює фонд для жінок Cherie Blair Foundation for Women, який розробляє та впроваджує програми для підтримки жінок у бізнесі. Саме їх ініціатива - Mobile Technology Programme. Цей проект допоміг залучити поважних операторів зв’язку та виробників мобільних пристроїв, аби дати змогу жінкам з країн третього світу, з низьким рівнем доходу, отримувати знання з підприємництва та фінансову підтримку через додатки на мобільних телефонах.


Час інших жінок настав. А ти з нами? 


Долучайтеся до нашого руху у соц. мережах за посиланням  
Фейсбук @divergentwoman
Автор: на правах рекламы
компанія «Інтера Люкс»
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ІНША ЖІНКА»

Інша жінка

Ми - громадська організація «Інша Жінка», що була народжена задля того, аби популяризувати сучасну освіту та доступ до неї в межах України та за її кордонами. Інший вектор нашої діяльності - це досягнення гендерної рівності, в тому числі і за допомогою просвітницько-освітніх проектів.

Як ми будемо досягати поставлених цілей та в який спосіб, чому вам варто бути з нами та які переваги ви отримаєте, хто вона - інша жінка - про це ми обов`язково розкажемо пізніше.

А зараз дозвольте вас ще раз привітати у нас на сторінці та побажати нам спільних перемог! Все тільки починається! У нас зовсім скоро буде цікавий та інформативний сайт, а зараз долучитися до нашої ініціативи можна у соціальних мережах Фейсбук та Інстаграм за посиланням:

https://www.facebook.com/divergentwoman/

З повагою,

Голова

ГО «Інша Жінка» Юлія Цибульська

Схожі матеріали:Вверх