Що чути в місті?

11.10.2007, 15:10 Просмотров: 1 134
Понеділок, 8 жовтня, 14.00.

Ірина, медсестра:

- Ну, взагалі багато чого обговорюють. Навіть після виборів розмовляють про політику. Про закриття Крюківського мосту говорять тільки ті,  хто живе на Раківці чи у Крюкові. У мене багато таких друзів. Усі вони дуже обурені. Адже ремонтні роботи ніякі не ведуться, а сам міст закрили.

Михайло Якович, пенсіонер:

- Про що можуть розмовляти пенсіонери, тільки про пенсії. Усі знають, що на наші пенсії неможливо жити. До того ж після виборів ціни на продукти харчування дуже підстрибнули. Тепер за ті харчі, що раніше купували, доводиться платити втричі більше.

Максим, безробітній:

- Я за натурою оптиміст. Тож на всі проблеми дивлюсь з усмішкою. Та й  проблем ніяких важливих немає. Особисто мене все у нашому місті влаштовує. Ось, наприклад, погода подобається. Наше місто дуже гарне, а особливо восени.

Світлана, бухгалтер:

- Я дуже люблю своє місто, але воно страшенно брудне. Я думаю, при тих фінансових можливостях, що має Кременчук, ми можемо жити просто супер. Ну, я розумію, у великих містах, куди приїздить багато людей, неможливо услідкувати за всім. А наше місто досить компактне, тож можна і прослідкувати хоча б за чистотою.

Роман, слюсар:

- Після виборів сильно піднімаються ціни, зокрема, на бензин та на продукти. Особливо зараз страждають молоді люди та пенсіонери. Молодим людям украй важко працевлаштуватись хоч кудись. Дуже дорого наймати квартиру. Хотілося б, щоб нам жилось краще. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх