Наркоманам безкоштовно роздаватимуть наркотики

6.04.2007, 18:04 Просмотров: 992
У наркодиспансері працюватимуть за новою програмою. Наркозалежним видаватимуть синтетичні наркотики, що не спричиняють ейфорію.

У наркологічному диспансері впроваджують програму підтримки наркоманів. За словами головного лікаря наркодиспансеру Володимира Пащенка, за державні кошти пацієнтам будуть вводити синтетичний наркотик тривалої дії - методон, який не має ефекту ейфорії. «Терапію плануємо застосувати у другому кварталі цього року. У нас уже є відповідний сертифікат, підготовлена команда з лікарів, психолога і соцпрацівника», - каже пан Пащенко. Він зазначив, що завдяки цьому методу пацієнти не ризикують заразитися СНІДом та не мають потреби в скоєнні злочину для придбання наркотика. Крім цього, у них є можливість подовжити життя, створити сім’ю та навіть сісти за кермо.
У минулому році цей метод впровадили  в Полтаві, Лубнах та Комсомольську. З 1964 року система лікування методоном та його аналогами працює в Європі. Там вона спочатку викликала неоднозначне ставлення до себе, але її результати довели корисний ефект.
У світі щороку від наркотиків помирає 86% споживачів ін’єкційних наркотиків та, лише, 14% доживають до середнього віку.

Артем Леонов 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх