Що чути у місті?

3.06.2005, 10:06 Просмотров: 1 125
Вівторок, 31 травня 2005 року, 14.00.

Анатолій Михайлович, агроном

- Люди переймаються тим, що село гине. А воно дійсно гине, і культура теж. Немає ні щедрівок, ні колядок. Алкоголізм один. Новий міністр Барановський збирає колегію, щось намагається робити, але ми ще нічого не знаємо, що там надумали. А громадяни ясно розуміють, що єдине багатство – наша земля, на неї багато хто точить зуби і чекає лише, коли відкриють ворота для закупівлі землі.

Олександр Іванович, робітник

- Про політику говорять найбільше. Обговорюють те, що всіх зараз притискають. Я маю на увазі тих, хто був при владі. Тепер їх відсторонюють від посад.
Ціни турбують також. Всі говорять про те, що ростуть ціни на продукти. Та на все, врешті-решт. І ніхто не знає, що буде далі.

Саша і Юля, робітники

- Говорять про ціни, про те, що вони зростають. Про те, що при новому Президенті не дуже добре жити. Так люди кажуть. Їм не подобається, що заробітної плати на все не вистачає.
Нам подобається наше місто і радує нас. Скрізь новобудови, магазини. На жаль, річка забруднена. Дніпро треба чистити. Це, здається, зараз не проблема, адже існує високотехнологічне обладнання.

Микола Миколайович, зварювальник

- Заробіток всіх турбує. Як і раніше, важко знайти гарну роботу з пристойною зарплатою. Краще не стало. Ми батрачимо, а за наш рахунок інші жирують. Я вважаю, що риба псується з голови. Якби виконувалися закони, такого б не було. Колись один американський міністр сказав, що має таку платню, як кваліфікований зварювальник. У мене ці слова не виходять досі з голови.

Сергій Іванович, пенсіонер

- Людей турбує майбутнє. Їм не зрозуміла позиція нової влади. Проявляється якась нечесність у  відносинах між тими, хто прийшов до влади. Не зрозуміла позиція Президента і прем’єра. Таке враження, що всі вони щось ділять між собою. Казали, що буде влада народу, але, вибачте, якщо вони не можуть між собою цю владу поділити, то це вже непокоїть. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Читайте также:Вверх