10 березня в селі Гриньки, Глобинського району на Полтавщині відзначатимуть 165 річчя від дня народження українського композитора Лисенка

4.01.2007, 22:01 Просмотров: 1 305
За наявною інформацією, 165-у річницю від дня народження українського композитора Миколи Лисенка на Полтавщині відзначатимуть без зайвої помпезності - виступом місцевого дитячого духового оркестру та шкільними екскурсіями до його музею в селі.
Поміж тим слід нагадати, що на початку 90-х років минулого століття у рідне село українського композитора приїжджали учасники драмколективів, артисти, письменники, навіть симфонічний оркестр з Києва..

За наявною інформацією, 165-у річницю від дня народження українського композитора Миколи Лисенка на Полтавщині відзначатимуть без зайвої помпезності - виступом місцевого дитячого духового оркестру та шкільними екскурсіями до його музею в селі. Поміж тим слід нагадати, що на початку 90-х років минулого століття у рідне село українського композитора приїжджали учасники драмколективів, артисти, письменники, навіть симфонічний оркестр з Києва. 
Автор: bulashev
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх