Православні віруючі Полтави зустріли початок нового року в молитві

4.01.2007, 14:01 Просмотров: 952
Незважаючи на канонаду феєрверків і салютів, у православних храмах Полтави в ніч на 1 січня було молитовно й тихо. У Свято-Макариевском кафедральному соборі було відправлено полієлейне богослужіння мученикові Воніфатію, із читанням акафіста святому, який явили дивне навернення від глибини пороків пияцтва й блуду до висоти подвигу мученицького.
1 січня, з благословення Високопреосвященнішого архієпископа Полтавського й Кременчуцького Филипа, у кафедральному храмі після Божественної Літургії соборнє був відправлений традиційний щомісячний молебень за недужних, із освяченням води й ліків.
Прес-служба Полтавської єпархії УПЦ.

Незважаючи на канонаду феєрверків і салютів, у православних храмах Полтави в ніч на 1 січня було молитовно й тихо. У Свято-Макариевском кафедральному соборі було відправлено полієлейне богослужіння мученикові Воніфатію, із читанням акафіста святому, який явили дивне навернення від глибини пороків пияцтва й блуду до висоти подвигу мученицького. 1 січня, з благословення Високопреосвященнішого архієпископа Полтавського й Кременчуцького Филипа, у кафедральному храмі після Божественної Літургії соборнє був відправлений традиційний щомісячний молебень за недужних, із освяченням води й ліків. Прес-служба Полтавської єпархії УПЦ 
Автор: sokolov
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх