Що чути в місті

23.12.2006, 14:12 Просмотров: 1 034
Вівторок, 15.00.

Юрій та Ольга, підприємці

- Ось проходили по вулиці і почули, як птахи співають. Якось дивно, зима все ж таки.  А взагалі люди вже готуються до Нового року,  уже з’явився передсвятковий настрій. А ще купують теплу зимову одежу, бо після Нового року обіцяють морози та сніг.

Оксана, державний податковий інспектор

- Скоро Новий рік, це добре. Люди на нього дуже чекають. А щодо проблем, то для мене головна – деградація нашого суспільства. Рідко можна зустріти людину, яка дійсно ерудована, може зрозуміти іншого чи просто любити людей. Це справжня проблема.

Аня, школярка

- Зараз усі учні одинадцятих класів думають про випускні іспити. Я дуже хвилююся, хоча вони аж улітку. Також сьогодні з однокласниками розмовляли про  Новий рік, виявилось ніхто з них на нього не чекає. Всі дуже заклопотані навчанням, доводиться робити багато уроків.

Ірина Тимофіївна, пенсіонер

- Ось за кордоном поліція штрафує за куріння. Я вважаю, що в нашому місті дуже багато молодих людей курить - десь кожний третій. Я дуже негативно до цього ставлюсь. Молодий організм, а його травлять нікотином. Їм же потім родину створювати, дітей народжувати. Я впевнена, що курити не треба.

Костянтин, робітник

- Як завжди, грошей всім не вистачає. Політиками та їхньою роботою я задоволений. Позитиву додає очікування свята! Ми вже готуємось родиною, купуємо подарунки. Правда, ялинку ще не купили. Але плануємо вже наступного тижня її поставити! 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх