Що чути в місті?

13.10.2006, 18:10 Просмотров: 1 322
Понеділок, 9 жовтня 2006 року, 13.00.

Наташа, перукар

– Спробуйте порівняти пологові будинки. Той, що у місті, і той що на Раківці. Це небо і земля. Якщо побувати у Центрі планування сім’ї в міському пологовому будинку, то побачиш, який персонал там уважний. Підбирають медикаменти, радять, як дешевше, зателефонують, щоб нагадати про процедури. Це завжди приємно, коли тобі приділяють увагу. І сам Сергій Григорович, який очолює Центр, прекрасний лікар.

Роман, міліціонер

– Люди кажуть, що пора Верховну Раду розігнати. За те, що ціни піднімають. Та й міліції погрожують зменшити зарплати вдвічі та збільшити стаж. Це зміни, які не дуже радують. При цьому робота у міліції не з легких. Цілодобово доводиться чергувати. І кожного дня працювати.

Геннадій, менеджер

– Для людей важлива економічна стабільність. А найголовніше – це газ. Оплата за нього. Як ми переживемо зиму. Люди бояться, що залишаться без тепла. Чи не повториться таке, як в Алчевську минулої зими?

Діма, архітектор

– Люди скаржаться на брак часу. Представникам моєї професії це особливо знайоме явище. Багато часу в нас йде на креслення. Само собою витрачаєш час на творчість. Щоб придумати якусь ідею, треба багато часу. Інколи це не лише дні, а й ночі. І, знаєте, коли твориш, навіть гроші тоді стають другорядним фактором.

Олена Іванівна, пенсіонерка

– Я новий мешканець у цьому місті. Переїхала лише в січні. Але можу сказати, що Кременчук дуже хороше місто, але дуже брудне. Бруднішого не бачила. Ні в Полтаві, ні в Комсомольську, ні в Києві такого немає. Найперша причина цьому – некультурність самих людей. А ще мені здається, що керівники міста на це теж не дивляться. Хіба вони не бачать, як двірники прибирають і що вони виходять на роботу о дев’ятій чи десятій ранку. Згадайте часи, коли ми йшли на восьму ранку на роботу і місто вже блищало! 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх