Що чути в місті?

15.09.2006, 19:09 Просмотров: 903
Понеділок, 11 вересня 2006 року, 16.00.

Людмила Яківна, робітниця

– В телевізійних новинах бачили, що робиться на сталеливарному та сажовому заводах. Бачимо, що люди не можуть захистити свої права.

Альона, робітниця

– Про перестрілку на сталеливарному заводі. Ця подія зачепила всіх. Ходять чутки про переділ майна, грошей, влади. Але хто за цим стоїть? У кожного свої версії. Невідомо чи нестиме хтось відповідальність за те, що люди постраждали. Отож всіх тривожить: чи не станеться зі мною такого у цьому місті? Що буде далі, якщо за таке ніхто не відповідає?!

Валентин Архипович, колишній донецький шахтар

– Мене цікавить початок роботи сесії Верховної Ради. Я не задоволений поведінкою БЮТівців. А в місті я живу всього рік. Мені сподобався Кременчук. Цього року дуже помітно, як його розбудовують і реконструюють. Подобається гуляти в парку.

Валентина, юрист

– Найважливіше, що люди вже пішли платити за квартиру і дізналися про реальні суми, які їм виставили. Всі це й обговорюють. Принаймні ті, хто оплатив. Бо це найбільша зміна, що торкнулася всіх, без винятку. Людям дуже важко, бо витрати в декілька разів більші, ніж у минулому місяці. А ось далі з електроенергією «порадують». Що вже буде там після Нового року?

Віталій Михайлович, адвокат

– Люди завжди обговорюють якісь події, що виходять за рамки буденності, які є резонансними і надзвичайними. Ясно, що про захоплення стальзаводу говорять. Те ж саме відбувається з сажовим заводом.  Це теж на устах. На мою думку, це насилля. Беззаконня не може бути. Люди засуджують це. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх