Що чути у місті?

1.04.2005, 07:04 Просмотров: 1 105
Понеділок, 28 березня, 2005 року, 17.30.

Володимир, будівельник:

Обговорюють, в основному, політику, хто при владі знаходиться. Конкретно нічого абсолютно не зроблено, крім перестановок, але люди тримаються тієї думки, що треба почекати, а час покаже, що буде далі.

Паша, студент:

В університеті вже рік навчаються за Болонською системою. Ця нова система (модульна) не подобається студентам. Хоч і кажуть, що вона вигадана для спрощення, та, здається, навпаки. Але здаємо потрошку. А ще, як і всі студенти, помічаю, як після виборів розходяться думки політиків. Все це вже набридло: скрізь політика, ділять владу, гроші, а відбивається на нас, тих, хто живе у цій країні.

Сергій, електромонтажник:

Турбує, що зарплата непропорційно цінам зростає. Де ж це так робиться? Спочатку зарплату піднімають на 15%, а потім ціни на 18%! Та, незважаючи на це, всі задоволені перемогою Ющенка та його політикою. Є проблема у місті – людям не подобається якість обслуговування житлових будинків. Зайдіть самі в будь-який під’їзд, подивіться, що там ремонтується ЖЕДом? Нічого! Моїй  14-поверхівці незабаром 20 років буде, а труби там не мінялися.

Володимир Якович, пенсіонер:

Життєвий рівень. Люди думають як їм прожити, як зібрати так званий продуктовий кошик. Може ж, вирішать це питання на вищому рівні, у Верховній Раді. Новий уряд взявся, значить – мусить впоратися. Пора перебудовуватися, пора заможним ділитися з бідними, багатим треба ужорсточити умови. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх