Всі в податкову: і репетитор, і орендодавець

21.03.2009, 13:29 Просмотров: 1 611
Першого квітня закінчиться кампанія декларування доходів громадянами.

З початку року в країні триває кампанія декларування доходів громадянами. Перший заступник начальника міської податкової інспекції Ірина Година на прес-конференції у понеділок заявила, що десь 2200-м кременчужанам відправлено повідомлення про обов’язкове декларування своїх доходів.

– А таких людей набагато більше. Нами збираються та аналізуються матеріали про доходи громадян. На підставі них формується база даних про осіб, які отримували доходи. Ми працюємо з різноманітними джерелами: наприклад, з повідомлень нотаріусів ми дізнаємось, які громадяни минулого року отримали спадщину чи подарунки. Таким платникам направляються запрошення відвідати податкову інспекцію та задекларувати доходи. Проводиться аналіз інформації про доходи, одержані громадянами у вигляді виграшів, призів та відстежуються ті, хто отримував інвестиційний прибуток, іноземні доходи. Крім того, здійснюється ряд заходів, направлених на виявлення громадян, які здають житло у найом. Опрацьовується інформація агентств нерухомості, ЖЕКів, повідомлення від громадян про факти порушень, відстежуються оголошення в газетах про здачу майна в оренду тощо. Також ми вираховуємо репетиторів та тих, хто веде фото- та відеозйомку, – каже пані Година.

Вона каже, якщо ці «клієнти» не прийдуть до податкової самі, інспектори просто вирахують та нарахують податок.

Приклад

Якщо ви здавали минулого року двокімнатну квартиру за 1000 грн/місяць, то з вас стягнуть по 150 грн (тобто 15%) податку за кожен місяць.

На замітку

Адреса податкової: вул. Красіна, б. 76, кім. 109 щоденно з 9.00 до 18.15, у п’ятницю з 9.00 до 17.00, а у суботу з 9.00 до 13.00. Консультації з питань заповнення декларації можна отримати в кім. 108 та за телефоном 1507. Крім того, в будні дні з 8.00 до 20.00 надає роз’яснення платникам податків Інформаційно-довідковий департамент державної податкової служби України за номером 8-800-501-00-70. 
Автор: bulashev
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх