Пологове відділення у Крюкові має шанс вижити

4.04.2009, 09:34 Просмотров: 1 105
31 березня депутатська комісія міськради з охорони здоров‘я (голова – Віктор Калашник) оголосила, що вважає недоцільним закриття пологового відділення у Крюкові. Її рішення має рекомендаційний характер для міського голови..

Комісія пропонує скасувати рішенням виконкому наказ про закриття відділення, вирішити питання про його ремонт та оснащення обладнанням. Як повідомив Віктор Калашник, на обладнання необхідно 400-500 тисяч гривень, першочергово – 150-200 тисяч гривень.

За ремонт відділення взявся і нардеп Олег Бабаєв. Він пообіцяв виділити кошти на одну з палат, а також звернутися до Верховної Ради по допомогу у придбанні обладнання.

– Я мав зустріч з міським головою з приводу рішення комісії. Думаю, конфронтації не буде. Ми всі розуміємо, що рішення дещо політичне… Але воно на благо кременчужан, – висловився Віктор Калашник, однопартієць нардепа Бабаєва.

Онкодиспансер, який планували перевести у приміщення пологового відділення, пропонують перенести у профілакторій «Славутич», що біля п‘ятої міськлікарні. Він належить ЗАТ «Укртатнафта», але 11 років не використовується. Пан Калашник каже, що доцільно поставити питання перед керівництвом підприємства про передачу приміщеня профілакторію до комунальної власності. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх