За наркотики платитимуть кременчужани

3.04.2009, 09:33 Просмотров: 1 417
Наркоманів утримуватимуть на гроші міського бюджету.

Майже рік у Кременчуці, на базі міського наркологічного диспансеру, діє програма замісної терапії, більше відома в народі, як «метадонова програма». Завдяки їй 79 кременчуцьких наркоманів щодня отримують безкоштовну дозу метадону – синтетичного наркотику опіатної групи. Нині поставки наркотиків фінансує Міжнародний фонд «Альянс». «ТелеграфЪ» неодноразово цікавився, хто ж фінансуватиме програму надалі? Сьогодні ми можемо розповісти, кого змусять оплачувати наркотичні препарати та супровідні служби, необхідні для реалізації програми.

Головне обласне управління охорони здоров’я в Полтавській області розіслало відповідним службам на місцях лист № 02-2/6845 (від 11.12.2008). У п.6 листа завідуючому Кременчуцьким міським відділом охорони здоров’я доручається «ініціювати на рівні місцевих адміністрацій та депутатських рад питання залучення бюджетних коштів для фінансування замісної терапії». А трохи згодом, 22.01.2009, головне управління охорони здоров’я у Полтавській області видало наказ №57, у якому (п.5) завідуючому Кременчуцьким міським відділом охорони здоров’я вже наказується (а не доручається) «ініціювати на рівні місцевих адміністрацій та депутатських рад питання залучення бюджетних коштів для фінансування замісної терапії».

У той самий час обласне управління охорони здоров’я обриває будь-які спроби оприлюднити дану інформацію. А дарма. Адже міський бюджет – це гроші кременчуцької громади. Він складається, у першу чергу, з податку на прибуток громадян. Це єдиний податок, 70 % якого, за законом, залишаються у міському бюджеті. Тож, на нашу думку, варто запитати громаду, чи згодна вона витрачати власні кошти на забезпечення обмеженої групи системних наркоманів наркотиками? 
Теги: наркоман
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх