Інсулін видаватимуть за рецептами

18.03.2008, 16:00 Просмотров: 1 029
Проблема із забезпеченням хворих інсуліном залишається відкритою – люди скаржаться, що й досі не отримали ліків..

– Уже 20 днів не отримую інсуліну. Я – інвалід другої грипи, мені потрібний імпортний препарат. Я самотня,  допомогти  мені нікому. На місяць на ці ліки потрібно 300 гривень, та де ж їх узяти?! У лікарні  немає інсуліну… А в газетах писали, що мер обіцяв забезпечити кременчужан препаратом. Скільки ж це може тривати?! – бідкається кременчужанка Інна Семенівна.

Начальник міськздороввідділу Валерій Литвиненко каже, що хворим доведеться потерпіти ще до кінця цього місяця. Кременчук зможе отримати інсулін лише після того, як гроші на нього виділять на  сесії обласної ради, що відбудеться 25 березня. Він зазначив, що досягнуто домовленість із підприємствами, що постачають інсулін. Підприємство «Полтавафарм» закупить у них ліки, після чого препарат надійде до аптечної мережі. Таким чином, обласні лікарі отримають змогу обійти тендерну процедуру, через яку і затримується видача інсуліну.

– Уперше за кілька років ми будемо видавати ліки не у поліклініках, а за рецептом у територіальних аптеках, які раніше перебували на обласному балансі. Таким чином буде вирішена проблема як вітчизняного, так і  імпортного інсуліну, – зазначив пан Литвиненко. 
Автор: editor
Теги: інсулін
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх