Річкова міліція отримала моторний човен

4.08.2005, 14:08 Просмотров: 1 291
Відтепер начальник річкової міліції В’ячеслав Булін патрулює акваторію Дніпра на моторному човні “Прогрес”, який з травня належить цій службі.
На новому моторному човні ловити браконьєрів стало легше

Відтепер начальник річкової міліції В’ячеслав Булін патрулює акваторію Дніпра на моторному човні “Прогрес”, який з травня належить цій службі. Цього місяця правоохоронці завершили косметичний ремонт свого залізного помічника і спустили його на воду. Тепер міліціонери лінійного відділу в річковому порту “Кременчук” чатують 150 кілометрів водоймищ, охороняючи його від браконьєрів. Хоча не так давно вони використували для охорони річок лише одне авто, а до патрулювання на воді залучали позаштатних працівників, які мають власні моторні човни. Проте не відмовлятиметься річкова міліція від їхньої допомоги і тепер - адже потужність мотору човна – лише 23 кінських сили, у той час, як в моторах браконьєрів – не менше ніж 50.
- Невелика швидкість човна у роботі заважає, - розповідає В’ячеслав Булін. – Часто доводиться кидатися в погоню за порушниками. П’яні керманичі на воді не менш небезпечні, ніж на суші. Цієї суботи на 29-річного молодика, який напідпитку керував човном, склали адмінпротокол. За таке порушення він заплатить штраф у розмірі 15-20 неоподатковуваних мінімальних зарплат.
Майже щотижня виловлюють у акваторії і браконьєрів. Минулого тижня на Кременчуцькому водосховищі в районі села Максимівка затримали раніше судимого Віктора Ф. Він встиг сіткою виловити 17 кг риби на суму 744 гривни.
- Полювати на браконьєрів стало легше, - каже В’ячеслав Булін. – Щоправда, моторний човен, постійно “просить їсти”, а бензин дорожчає з кожним днем. Та, гадаю, ці проблеми вирішимо. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Читайте также:

  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх