Голі та смішні!

16.04.2009, 19:42 Просмотров: 12 124
Екзотичний вигляд сфінксів приваблює людей – ці загадкові створіння користуються популярністю у кременчужан.

Минулими вихідними у міському Палаці культури кременчужанам вже традиційно показували симпатичних кішок із гарним родоводом. Як виявилось, криза дісталась і до котячого світу – на виставці було менше кішок та відвідувачів, ніж зазвичай. Організатори кажуть, котів поменшало, бо все-таки криза на дворі – тепер власники пухнастих красенів, що зазвичай їдуть на виставку з інших регіонів, задумуються, чи варто витрачати гроші на проїзд. Поміж тим до нас таки привезли котів рідкісних порід та дивовижних забарвлень із Дніпропетровська, Кіровограда, Світловодська, Нікополя та кількох міст Полтавщини.

– Головне не кількість, а якість. На виставці представлено дев’ять порід. Є й дуже рідкісні. А щодо відвідувачів, то місто взагалі було мертве – навесні у вихідні багато хто прибирав на кладовищах, на городі або відпочиваєі, – каже організатор виставки кішок Наталія Бозирєва. 

Та не дивлячись на кризу і на те, що кішки через подорожчання корму також стали дорожчі, знайшлись цінителі котячої краси, що придбали двох донських сфінксів. Ці тварини не з дешевих – вони коштують десь $500-800. Вочевидь, загадкові і майже лисі сфінкси таки користуються популярністю у кременчужан.

– Люди полюбляють вдаватися у крайнощі, купувати або абсолютно голу кішку, або дуже пухнасту, – пояснює пані Бозирєва. – Дехто вважає, що пухнасту кішку потрібно доглядати, а лису – ні. Але це не так, до того ж, потрібно знати характер кішки, яку ви обрали. Якщо брати канадського сфінкса, то це дуже життєрадісна, комунікабельна кішка, вона любить «розмовляти». Був випадок, що люди, які купили такого кота, захотіли його продати, бо не очікували, що він буде так часто і гучно кричати. Тож якщо ви хочете прийти і полежати спокійно перед телевізором, ця порода не для вас. Такі коти потребують уваги та спілкування. Донські сфінкси схожі за характером, однак вони більш спокійні.

Фото: Дмитрий Бабец

Лисий красень на ім’я «Брілліант», скорочено – «Брюлік». Це – канадський сфінкс, його загадковий погляд та незвичайний вигляд так і тягнув відвідувачів. Подивіться, який він голенький та беззахисний! У приміщенні не жарко, всі у верхньому одязі. Тож і цьому теплолюбному красеню довелось вдягтись тепліше. Але не думайте, що кіт такий спокійний, як здається: він точно не буде із загадковим виглядом сидіти на одному місці як сфінкс. Такий кіт вимагатиме якомога більше вашої уваги та ласки.

Фото: Дмитрий Бабец

Незвичайний вигляд можуть мати не лише голі сфінкси. Знайомтесь, ця кременчуцька красуня – Даша, вона перс. У жодному разі не думайте, що її мордочка, поділена рівно навпіл чорним та рудим кольорами – здобуток візажиста. Все справжнє! Адже ця рідкісна кицька має черепахове забарвлення. Даша вперше потрапила на такий захід, і звичайно ж, дуже нервувала. Однак врешті-решт шок пройшов – і їй сподобалось. Даші навіть знайшли на виставці нареченого – породистого кота на ім’я Річард. 
Автор: mudraya
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх