За капремонт сквера Жовтневого – кримінальна справа

16.04.2009, 19:24 Просмотров: 1 399
У прокуратурі вважають, що не всі роботи, зазначені на папері, виконані фактично.
Лавочки виросли немов гриб» – миттєво. Невже таким чином будівельники намагаються виконати роботи, про які раніше відзвітувались на папері?
Фото: Дмитрий Бабец

Капремонт сквера Жовтневого, що розпочався минулого року, завершується. Бруківку вже поклали, майже відполірували, інформмайданчик встановили. А за останні тижні роботи взагалі нібито пришвидшились – у сквері як гриби почали «рости» лавочки. Однак навесні активізувались не лише будівельники, а й правоохоронці. Нещодавно вони перевірили, яким чином були використані бюджетні кошти, що призначалися на реконструкцію центральної частини міста, тобто скверу Жовтневого. І таки знайшли порушення, які за словами прокурора Кременчука Віктора Павлійчука «потягли» на кримінальну справу:

– У квітні-березні прокуратурою проводилась перевірка по виконанню бюджетного законодавства. 10 квітня порушено справу за фактом зловживання службовим становищем посадовців міськвиконкому та фірми «Центр», що робила реконструкцію скверу Жовтневий. Було виявлено, що бюджетних коштів перераховано більше, ніж виконано фактичних робіт. Є витрати, які не підтверджуються документально, має місце службовий підлог, – зазначив він.

Пан Павлійчук повідомив, що за попередніми підрахунками економістів, йдеться про суму у розмірі більше 800 тисяч гривень. 
Якщо ж дійсно деякі роботи не були виконані, але під них були виділені гроші, про використання яких відзвітувались на паперах, то виникають питання до тих, хто підписував акти прийому-передачі виконаних робіт. Втім, імена головних героїв, як і інші деталі, поки що не розголошуються. У прокуратурі зазначають, вестиметься досудове слідство, буде проведена подальша експертиза.

Коментар

Міський голова Микола Глухов

– Те, що була відкрита карна справа, я не знаю. Ніхто мене не повідомляв. Я впевнений у тому, що всі кошти, які були виділені, використані за призначенням. В кишеню там ніхто нічого не поклав. 
Автор: mudraya
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.


Вверх