Дев\'ять років на шляху до міжнародного розвитку

28.07.2005, 15:07 Просмотров: 1 065
Вітаємо!.

27 липня дев'яту річницю від дня заснування святкує Асоціація сприяння міжнародному бізнесу та розвитку (АСМБР). За звучною абревіатурою АСМБР – робота 19 висококласних спеціалістів та активу, до складу якого входить 700 чоловік. Це підприємці, вчені, викладачі, студенти та громадські діячі, об’єднані ідеєю розвитку і захисту підприємництва, малого та середнього бізнесу.
АСМБР була створена у 1996 році Андрієм Мельником та колишнім мером Кременчука Іваном Пономаренком. Мета – об’єднати зусилля громадськості навколо ідеї “відкритого міста” та вести пропаганду промислового, економічного, наукового та культурного потенціалу Кременчука та регіону.
Завдяки роботі Асоціації наше місто відвідали 382 іноземних дипломатів та 459 закордонних підприємців, а 1057 керівників промислових та торговельних підприємств України взяли участь у ділових делегаціях і пізнавальних поїздках під егідою АСМБР.
Асоціація бере активну участь в житті нашого міста, розробці і втіленні багатьох перспективних планів. Спільно з керівництвом вузів розробляються заходи та освітні програми для молоді. Візитною карткою Асоціації стала щорічна Міжнародна виставка-ярмарок 'Чумацький шлях'.
В усьому світі організацію підтримують у її починаннях друзі і партнери. Серед таких – і наша газета, яка щиро вітає іменинника і бажає Асоціації та її голові Андрію Мельнику завжди залишатися на хвилі успіху та примножувати спільників на шляху до втілення благородних задумів! 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх