«Однорукі бандити» – знову в місті

13.06.2009, 09:10 Просмотров: 1 073
Минулих вихідних біля ігрових клубів спостерігалося помітне пожвавлення – приміщення сяяли ілюмінацією, навколо паркувалися автівки, подекуди біля дверей чергували охоронці..

Як виявилося, ігрові автомати знову відкриті для відвідувачів:

– Постанова про призупинення ліцензії ігрових закладів по всій Україні на місяць вже не діє – її термін вийшов. Тож немає підстави забороняти роботу цих закладів, – пояснила начальник відділу торгівлі та підприємництва Людмила Жорняк. 

Закон, який нагнав страху на працівників ігрової сфери – про закриття закладів і розробку нового документа щодо винесення холів в окремі зони – так і не набрав чинності. Президент наклав на нього вето – без робити під час кризи могли залишитися 200 тисяч чоловік. Тим часом, містом ширилися чутки, що заклади не такі вже й закриті, як здається, – мовляв, деякі працюють, але виключно для своїх. У Кременчуці побачити працюючі автомати можна було в районі залізничного вокзалу. До речі, таке було і в інших містах України – у Мелітополі, наприклад, в «автомати» гралися відкрито, у Запоріжжі – теж. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх