Моторкам «вище» моста ходити заборонено

19.06.2009, 09:16 Просмотров: 1 137
Судноплавна інспекція та міліція ганялися за водними скутерами, виявляли порушників, які плавали «вище» Крюківського мосту (за течією), або з перевантаженням..
Представники водної міліції перевіряють у судновласника документи на право керування моторкою.

Інспектори також розповіли, де у Кременчуці можна отримати права на керування моторкою.

14 червня, у неділю, судноплавна інспекція спільно з водною міліцією провела перевірки дотримання вимог безпеки судноплавства під час перевезення пасажирів моторками на Дніпрі. У Кременчуці держінспектори переважно виявили власників моторних човнів, які плавали «вище» Крюківського мосту. Їм виписали протоколи про порушення і згодом винесли рішення про суму штрафів. Як заявив «Телеграфу» начальник інспекції судноплавства порту Кременчук Валентин Рубан, згідно з рішенням облради від 2004 року, пересування на моторних човнах «вище» мосту дозволено лише деяким пільговикам, чиї моторки пришвартовані у затоні біля морської школи чи біля самого мосту «вище» за течією.

– Ми бачимо тут всіх, кому заманеться. Щотижня контролюємо це питання, але судноводії особливо не лякаються. Ми виписуємо штраф (від 17 до 85 грн), – каже пан Рубан.

Щоправда, не кожного порушника інспектори змогли догнати. Один із зірвиголів, що сидів верхи на скутері, втік від перевіряючих. Їхньому човну просто не вистачило потужності, аби наздогнати порушника.

В ході рейду інспектори виявили також незареєстровані судна, судна які не пройшли техогляд, судна, що пливли з перевантаженням. Також затримано власника човна без прав на управління плавзасобом.

– Такі права сьогодні можна отримати, в середньому, за 900 гривень – у нас в інспекції за адресою Першотравнева, 33, – сказав інспектор Олександр Меташоп. 

В нічний час інспектори також перевірили роботу навігаційного обладнання в районі Кременчука. За словами Олександра Меташопа, всі навігаційні вогні на буях працюють справно. 
Автор: sokolov
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх