Фури знову не хочуть пускати в місто – кажуть, влітку вони руйнують асфальт

18.06.2009, 10:40 Просмотров: 1 006
На в’їздах до міста вже поставили відповідні знаки. Однак над об’їзними шляхами поки що міркують, а ДАЇ порушників ще не штрафує..
Водіям вантажівок тепер доведеться міркувати, яким чином «знизити градус» :)

Згідно з рішенням, прийнятим у квітні, якщо температура повітря вище 28 градусів за Цельсієм, не всі вантажівки можуть вдень в’їжджати до Кременчука (не пускають автівки масою більше 25 тонн та навантаженням на вісь більше семи тонн). Тепер цей наказ привели у дію – 17 червня відповідні знаки розмістили на всіх головних в‘їздах у місто: у напрямку Дніпропетровська, Комсомольська, Кіровограда, Києва, Полтави та Власівки, повідомили в управління ЖКГ Кременчука.

– На знаках чітко вказано, що рух транспорту із масою вище 25 тон при температурі вище 28 градусів із 10.00 до 20.00 обмежено, – повідомила інженер технагляду УЖКГ Кременчука Лілія Черницька. – Біля цих знаків, згідно з рішенням виконкому, будуть встановлені електронні інформаційні табло з інформацією про температуру повітря.

Контролювати обмеження вї‘зду мають співробітники Державтоінспекції. У міському відділі ДАІ «Телеграфу» пояснили, що багато питань будуть вирішуватися у ході роботи, Наприклад, і досі чітко не визначені зони, де б фури відстоювалися.

– Рішення прийняте, але в ньому не все чітко прописано, – каже старший інспектор організації дорожнього руху відділу ДАІ Кременчука Олександр Марченко. – Ми будемо обмірковувати, які можна зробити об‘їзні шляхи, аби зменшити навантаження на міські дороги транзитного транспорту. Потрібно подумати, де розташуються зони відстою вантажівок у денний час, щоб вночі вони розвантажувалися у Кременчуці. Фіксація температури – теж велике питання. Його повинен регулювати юридичний документ. Будемо працювати. 
Автор: konstantinov
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх