Стало відомо, що...

2.03.2010, 17:53 Просмотров: 1 066
... скарги покупців коштуватимуть магазинам дорожче.

Із першого березня за продукцію, на яку не надають повну інформацію,  зростуть штрафи. Це пов’язано зі змінами у законодавстві:

– Наприклад, на кефірі зазначено, що він знежирений, однак який відсоток жирності він має, на упаковці не вказано. Це вже порушення держстандарту, – пояснює начальник регіонального управління захисту прав споживачів Наталія Міхно.

Вона зазначає, штрафи за подібні порушення збільшаться на 20%. Їх накладатимуть як на магазин, що реалізує товар, так і на постачальника та виробника продукції.

…для проби «Манту» виділять кошти. Аби  у Кременчуці можна було проводити діагностику туберкульозу, із бюджету виділять більше 70 тисяч гривень. Про це повідомила віце-мер Тетена Неіленко. Вона каже, що таке рішення збираються ухватили на сесії міськради, що відбудеться наприкінці березня. Нагадаємо, що у місті не вистачає препарату для проведення проб «Манту», адже держава не виділила на нього гроші.

…перевізники хочуть більше. У маршрутах №28 та №13 хочуть підвищити вартість проїзду. Як зазначив керівник підприємства, яке обслуговує ці маршрути, це пов’язано із зростанням податкового навантаження. Він додає, якщо тарифи не підвищать, підприємство буде змушене  «піти в тінь» і платити водіям зарплатню у «конвертах». У відділі транспорту зауважили – подавайте розрахунки економістам, а там вирішать.

...хворих на туберкульоз відправлять до поліклінік. Тих, хто має незаразну форму туберкульозу, на лікування відправлятимуть не до тубдиспансеру, як це роблять зараз, а до поліклінік. Це передбачено постановою Кабміну. «Думаю, ми створимо такі кабінети не при всіх поліклініках,  а лише при другій та четвертій. Такі кабінети мають запрацювати там протягом другого півріччя», – каже головний лікар тубдиспансеру Валерій Жерихін і  додає, що завдяки цьому лікарі зможуть контролювати, як пацієнти приймають ліки, а не видавати їх на тиждень. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх