Автономне опалення: дозволи дають не всім

27.06.2009, 09:25 Просмотров: 1 070
Мешканці багатоповерхівок думають про економію і незалежність від постачальників тепла і гарячої води..

19 червня виконком надав дозволи на облаштування індивідуального опалення кільком городянам. Наразі по автономію (індивідуальне газове опалення) звернулися мешканці під’їзду будинку по бульвару Автокразівському, 24. Люди хочуть «відрізатися» від стояка центрального опалення і влаштувати індивідуальне – газове. Ймовірно, дозволи їм дадуть.

Однак часто кременчужани отримують і відмови.

– Перш, ніж винести рішення, кожне звернення розглядає спеціальна комісія, – коментує ситуацію Людмила Гусельникова, спеціаліст служби технічного нагляду УЖКГ. – Ми дивимося, чи є технічна можливість такого переобладнання. Перш за все це стосується технічного стану газопроводів. Річ у тім, що в багатьох районах міста діаметр газопроводів не дозволяє робити додаткові підключення (мережі не розраховані на великий розбір газу). Технічна умова переобладнання у цьому випадку – заміна трубо-проводу на ділянці. А це можливо, коли за дозволом на переобладнанням звертається, наприклад, цілий під’їзд.

Пані Гусельникова також додає: нещодавно комісія дозволила кільком городянам індивідуальне електричне опалення у квартирах, а газові котли – заборонила. 
Автор: editor
Теги: опалення
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх