На Східну,22 вселяються мешканці

21.07.2005, 15:07 Просмотров: 1 494
Сорок сімей мають заселитися найближчим часом у третій під’їзд реконструйованого гуртожитку на вул.Східній,22, що на Раківці..

Начальник управління капітального  будівництва Володимир Зибін каже, що, можливо, це відбудеться нинішного тижня. Як поінформував начальник житлово-експлуатаційного підприємства “Крюківське” Михайло Шевчук, це будуть ті самі люди, що жили в квартирах до ремонту.
Керівник підприємства “Союзрембуд” Микола Шендрик повідомив, що вже все майже готове до заселення. Виконано капітальний ремонт покрівлі будинку. А безпосередньо в під’їзді зроблено часткове перепланування, прокладено нові інженерні мережі, а саме систему опалення, металопластикові труби гарячого та холодного водопостачання, поліхлорвінілові труби каналізації, а також слабострумні мережі (антени і т.і.). У секціях встановлено чоловічі та жіночі душові піддони, сучасні електролічильники, замінено газові плити. Тепер в під’їзді – протипожежні двері, так само, як і на входах в секції.
Пан Шендрик каже, що роботи на Східній,22 затяглися через відсутність проекта, що пройшов експертизу, до того ж тендер на проведення робіт було проведено лише місяць тому, отож, за його словами “будівельникам доводилося працювати на самому ентузіазмі”.  З міського бюджету на ремонт другого під’їзду гуртожитку виділено 500 тис.грн. Загальна вартість реконструкції 2млн.грн. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.


Вверх