На гаражі наступають

25.02.2010, 14:55 Просмотров: 1 310
Керівництво гаражного кооперативу «Хорольський» заявило про те, що його підприємство намагається «посунути» екс-депутат міськради Денис Терещенко..

Відповідне звернення кооперативу на сесії зачитав депутат Геннадій Алєксєєв. Він каже, що на гаражах з’явились листівки про те, що ділянка зайнята самовільна, а кооперативу дається 10 днів, аби прибрати усе звідти. «Гаражники» ж стверджують – просто екс-депутат отримав поруч земельну ділянку для власних потреб, і , вочевидь, тепер хоче їх «посунути». При чому, коли ту ділянку надавали підприємцю, із гаражним кооперативом не провели обговорення. Через це члени кооперативу прохають прокуратуру перевірити дії начальника відділу землекористування Тетяни Дворовой, яка виділяла землю без необхідних узгоджень із автогаражним кооперативом. Сама пані Дворова зазначає, що порушень в її діях немає і додає, що кооператив користується землею законно, однак поруч із ним стоять шість незаконних гаражів.

Денис Терещенко, якого обвинуватили у спробі прихопити землю, стверджує, що землі у нього біля цього гаражного кооперативу немає, однак знає, що гаражі дійсно встановлені на землі, яка знаходиться в оренді у іншого підприємця. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх