За дітей-інвалідів заплатить «Білла»

11.07.2009, 09:46 Просмотров: 3 140
Супермаркет «Білла», що днями відкрився у Кременчуці, добудує другий корпус центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів, який хочуть здати до Дня міста..

Про це повідомив міський голова Микола Глухов.

– У його відкриття уже вкладено мільйон. Стан виконання робіт складає 80%. Але ще необхідно закінчити ремонт і закупити обладнання. З останнім обіцяло допомогти Міністерство соцзахисту, а «Білла» повинна з понеділка (6 липня - ред.) розпочати там ремонт.

Він пояснив, що це буде вклад супермаркету у розвиток соціальної інфраструктури міста. Втім, як повідомила нам керівник центру Надія Колесник, ремонт досі не розпочато.

Відомо, що супермаркет «Білла» має віддати місту за своє будівництво близько 400 тисяч гривень.

Довідка. У другому корпусі центру, що розташований у Крюкові, поруч з діючим на першому поверсі багатоповерхівки, має запрацювати басейн, з’явиться зал лікувальної фізкультури, фізіотерапевтичний кабінет, кабінети лікарів (невролог, ортопед, педіатр). Також там планується відкрити кабінет, де інвалідів будуть навчати самообслуговуванню. Нагадаємо, Центр ранньої реабілітації дітей-інвалідів у місті відкрився у жовтні 2002 року. Зараз він обслуговує дітей Кременчука та Комсомольська. 
Автор: editor
Теги: Білла
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Читайте также:

  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх