Дітям-інвалідам вручили проїзні для подорожі за кордон

24.07.2009, 10:07 Просмотров: 997
Шістьом дітям-інвалідам, вихованцям Центру ранньої реабілітації дітей–інвалідів, у середу правоохоронці вручили проїзні документи для подорожі за кордон..

За словами начальника міського відділу громадянства, імміграції, реєстрації фізичних осіб Тетяни Печериці проїзні були зроблені у найкоротший термін, аби діти встигли оформити документи в посольстві Німеччини.

– Тепер наші вихованці поїдуть на лікування та у подорож до міста Штоках. До цього 21 наша дитина там уже побувала. Ми їздимо туди з 2006 року, - каже директор Центру Надія Колесник.

Перший віце-мер міста Володимир Онищенко на урочистостях заявив, що за кілька місяців у Центра з’явиться другий корпус, який зараз почнуть ремонтувати. Також він як куратор медичних установ Кременчука дозволив вихованцю Центру продовжувати відвідувати заклад навіть після того, як йому виповниться 18 років.

– Якщо йому необхідно відвідувати Центр та проходити курс реабілітації, я дозволю це робити, навіть незважаючи на те, що сюди можуть ходити діти до 18 років, - заявив пан Онищенко.

У відповідь на отримані проїзні та шкільні ранці від міліціянтів і добрі новини від влади вихованці закладу влаштували концерт вдячності. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх