“СтоЛИЧНЫЙ” інтерес

21.07.2005, 13:07 Просмотров: 898
Київська корпорація “Столиця” рішенням сесії кременчуцької міськради була затверджена генеральним замовником будівництва житлового комплексу “Озерний” на території колишніх артскладів.

Будівельне питання, яке проходило другим пунктом на сесії міськради минулого четверга, шилося білими нитками містечкових політичних інтриг. Здавалося, вибори мера не в березні, а, принаймні, післязавтра. Було важко зрозуміти: чи добре, що “Столиця” береться інвестувати кошти у наше місто, чи погано? Заяви з трибуни лунали дещо екстравагантно і нагадували детектив.
Отже, Микола Глухов пропонував прийняти рішення, яке, серед іншого, гарантує йому право підпису інвестиційної угоди. І додав, що отримав зранку “окольними путями” сумнівний лист з Київміськбуду, про готовність взяти участь у тендері на забудову “Озерного”. Депутат Роженко наполягав, що лист – справжній і необхідно провести конкурс. Якщо його виграє “Столиця”, хай будує “Озерний”. Мовляв, чому мер так поспішає? Має власний інтерес?
Керівник організації “Рідне місто” Віктор Калашник читав заяву про житлові проблеми знедолених мешканців міста, звинувачував міську владу у лобіюванні 'інтересів певних приватних осіб' та доводив, що елітне житло не потрібне Кременчуку. Чим не пі-ар?! На знедолених і малоімущих спрацює, коли прийде час.
Прибічники ж нинішнього мера нагадували про те, як свого часу не вдалося залучити інвестиції на будівництво нового мосту і лякали, що можна так само погубити ідею “Озерного”. Денис Терещенко поставив крапку у обговоренні, несподівано підтримавши Глухова і ставши на захист співпраці зі “Столицею”, незважаючи на те, що раніше був відвертим противником цієї ідеї. Лукавив? Принаймні, щоразу говорив переконливо, у своєму стилі. Рішення було прийняте більшістю голосів.
Поки що 86 гектарів навколо озера на місці артскладів забруднюються сміттям і, за словами заступника мера Сергія Бутка, нагадують “джунглі”. Втім, рішенням сесії “Столиця” вже отримала низку зобов’язань – в т.ч. розробити проект житлового комплексу “Озерний”.

Устами обранців
“Я не пойму! Це тоді подозрєніє в мене появляється! Я не буду коментірувать, шо там хто-то шо-то думає і шо-то імєєт от етого. І поетому спішать: давайте гамузом, шоб ми проголосували і були заложниками в етом вопросі” (Депутат Роженко)

“Цей район - це теж політика, і від того, як відбудуться там події, будуть залежати і вибори. Я вам (Глухову) кажу, як кандидату, бо ви вже себе об’явили і так далі.” (Депутат Стасюк)

“Все коротко і ясно – виборча кампанія! Одне, вторе, третє, четверте... Повиступали, побалакали – красавці! - і розійшлися. А толку нема ніякого.” (Депутат Сень) 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх