Перші номінанти

25.03.2005, 11:03 Просмотров: 1 040
У вівторок, 22 березня, вперше зібралася експертно-академічна рада з проведення всенародної акції «Людина року-2004», започаткованої три роки тому у Кременчуці газетою «ТелеграфЪ» та Асоціацією сприяння міжнародному бізнесу та розвитку. На засіданні було визначено п'ятірку претендентів на звання "Людина року" у кожній із номінацій акції. За них тепер голосуватиме народ..

Акція «Людина року-2004» вийшла на фінішну пряму

Експертній раді довелося добряче попрацювати. Визначити кращих – справа нелегка
Фото: Дмитрий Бабец

З часу, коли тижневик «ТелеграфЪ» взявся за проведення всенародного міського рейтингу “Людина року”, редакція отримала чимала нарікань. У зв’язку з цим було вирішено удосконалити механізм проведення акції та зробити її прозорішою. Про це заявив на початку засідання головний редактор газети Сергій Кулясов. Аби організаторам не докоряли в упередженості, ми запросили відомих у місті людей увійти до складу ради акції, яка із десятків запропонованих читачами прізвищ мала колегіально визначити тих, хто найбільше заслуговує на це почесне звання.
Відверто кажучи, “Телеграфу” довелося вельми сутужно під час засідання. Одинадцять експертів під час визначення кандидатів на звання “Людина року-2004” із запропонованих прізвищ часом не знаходили таких, котрі відповідають критеріям номінації. В результаті в деяких номінаціях не набралося навіть п’яти претендентів, як було передбачено умовами конкурсу. А в інших випадках кількість претендентів, навпаки, перевищувала це число. Однак слід віддати належне членам ради в тому, що вони дійшли-таки спільної думки. Прізвища номінантів читайте на 13-й сторінці і голосуйте за того, кого вважаєте гідним. Звання 'Людина року' отримає той, хто набере найбільшу кількість голосів кременчужан.
Організатори не обмежують цього року підрахунок голосів виключно купонами газети “ТелеграфЪ”.  До редакції можна надсилати звичайні листи або ж повідомлення електронною поштою (докладніше умови на стор.13). Було навіть запропоновано всім кременчуцьким ЗМІ взяти участь в остаточному голосуванні, але на час засідання жодне з приватних видань не підтримало цієї ідеї.
Фінал акції пройде 21 квітня у рамках проведення Міжнародної виставки-ярмарку “Чумацький шлях” на сцені міського Палацу культури.

До складу експертно-академічної ради увійшли (на фото зліва направо): Ірина Федько, депутат Крюківської райради, головний лікар шкірвендиспансеру, перша переможниця акції “Людина року” в номінації “Лікар року”; Валерій Семенов, професор, проректор ІЕНТ; Євген Власов, архітектор; Володимир Смоляков, заслужений працівник культури України, художній керівник народного ансамблю пісні і танцю “Славутич”; Андрій Мельник, депутат Автозаводської райради, президент АСМБР; Євгенія Добрик, депутат міськради, директор ПП “Будинок торгівлі”; Володимир Кисельов, олімпійський чемпіон, Почесний громадянин Кременчука; Сергій Кулясов, головний редактор газети “Кременчуцький ТелеграфЪ”; Олександр Биков, заступник міського голови; Віталій Хоменко, голова правління, генеральний директор ЗАТ “Кремтекс” та Олександр Урін, старший викладач кафедри соціально-політичних наук КДПУ, депутат міської ради (приєднався пізніше). 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх