Стало відомо, що...

11.02.2010, 16:41 Просмотров: 1 399
... регіонали мають свого кандидата в мери.

Міська організація Партії регіонів, лідер якої у нашому місті отримав найбільше голосів виборців, має свою кандидатуру на пост мера Кременчука. Як каже головний регіонал міста Микола Черниш, їх партія поки що не збирається підтримувати жодного кандидата на посаду голови і ближче до місцевих виборів визначиться щодо цього питання.

– Ми маємо свого кандидата. Ця людина десь на 15 років молодша за мене. Сам би я років п’ять тому ще пішов у мери, а зараз вже ні... Проте чи висуватимемо ми свою людину ще говорити зарано, –  сказав пан Черниш.

... мер Кременчука поки залишається в партії «Єдиний центр». Про це  він заявив журналістам. При цьому МиколаГлухов не уточнив, чи залишатиметься у цій політсилі й надалі, і чи висуватиме ця партія його кандидатом у мери на виборах 30 травня. Нагадаємо, напередодні виборів пан Глухов виступив на телеканалі «Візит» під час круглого столу організованого під прапорами Партії регіонів і її лідера Віктора Януковича. В день виборів мер зізнався журналістам, що голосував на виборах саме за цього кандидата. 
Автор: editor
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх